Kolaps jeřábu v docích

Kolaps jeřábu v docích video. Neuvěřitelné štěstí měla parta dělníků. Při rozebírání práci na rozebírání starého jeřábu se podruhé narodili. Obrovský jeřáb se totiž sesypal jak domeček z karet. Video zobrazuje chvíle před nehodou a po nehodě.
Kolaps jeřábu v docích

Kolaps jeřábu v docích

19 komentářů “Kolaps jeřábu v docích”

 1. VITACCIT

  Je vidět že si provozovatel přístavu zvolil na demontáž jeřábu vysoce kvalitní firmu. Už v 01.00-01.50 minutě je vidět ukázková přeprava palety s Acetylénovými láhvemi. Teda „postavení“ vyklopené palety. Trochu mě mrzí že při pokusu o postavení této palety a následném opětovném pádu, neutrhla „olizující“ je vidle vysokzd. vozíku a některé ventily těchto flašek a neutrhla je. To by potom bylo srandovnější video. I z lepším názvem. Např. „Start rakety a demolice jeřábu“ :DDDD

 2. Ale ale ale děti se nám rozbrečely, jako docela sranda a pottere meleš o pi´čovinách, roko jsi trapný a určitě nebudeš starší než 15, strejdama a tatínkama se ohání jenom děti a bolku ty jsi to vystihl. Víte co, teďka vás nechám tak ať si můžete vyhonit nad těmito videi a já vás pak zase příjdu otravovat, tak zatím, čiao.

 3. Ráďa

  ommaho: bohužel ty debile nejsem to já, smůla :)

 4. Bolek a Lolek

  Bolek Lolkovi říká ať to nepřehání, nikto bi se nemal vydávat za někoho jiného ale Lolek Bolkovi odpoví proč ne mě to baví tak mě nech Bolku. Nebo Lolku? já už nevím jestli jsem Bolek nebo Lolek sakra.

 5. Pat a Mat

  Pate nepiš tu už za nikoho, nerozčiluj mě nebo ti neopravím sekačku na trávu.
  Mate já to ale nepíšu co si o mě myslíš ty nafoukanče a tu sekačku si oprav sám a použij na tu opravu motorek z pračky a nech mě už bejt.

 6. ...HaRRy-PoTTeR...

  Cucáku co se vydáváš za ostatní …Zeptej se vašich,jestli když se dělali tak jestli si u toho třeba nehráli na Angelinu Jolie a Brada Pitta,víš jako jestli tvoje matka neřekla fotříkovy,lásko ..říkej mi Angelino atd.-Ptž koukám žes potřebu hrát si na jiný pěkně zdědil:D

 7. ...HaRRy-PoTTeR...

  Cucáku co se vydáváš za ostatní …Zeptej se vašich,jestli když se dělali tak jestli si u toho třeba nehráli na Angelinu Jolie a Brada Pitta,víš jako jestli tvoje matka neřekla fotříkovy,lásko ..říkej mi Angelino atd.-Ptž koukám žes potřebu hrát si na jiný pěkně zdědil:DJseš jak nevymáčklej beďar,furt se drží pokud sním něco neuděláš:o)

 8. _BaZzZ_Rakeťák_

  Jseš fak frajer tyvolé,psát pod cizíma nickama …Si nestojíš zatím co tu píšeš?Nebo máš nutkání se vydávat za někoho jiného,stím že mu něco závidíš,nebo tě natolik zaujal že byses stal rád ním/jí?Zkus občas sex at nemáš takovýhle komplexi …Proooosimtě,jasně,neznáš náhodou osobně i Venclu Klause nebo George Bushe?!Seš rád prosimtě že znáš svojí matku a to bych typoval že je tak asi všechno …

 9. dellisa

  Café…jasně, takže příště větší časový odstup jo?…tak jo…díky za radu…:))))

 10. dellisa

  Café…zde jsem asi před půl hodinou napsala koment za *Roko Syfredy*…to na zkoušku…byl smazán okamžitě…tudíž nechápu váš princip, napsali jste mi, že se musí na zneužitý nick upozornit…tady nikdo neupozornil…hm..vysvětlení bude? :)))
  Admin: Při mazání komentářů psaných za cafe bylo zjištěno ze stejné ip adresy bylo psáno i za jiné lidi. Dvě mouchy jednou ranou.

 11. Venca

  Co dodat? Všichni vídí jak to bylo promyšlené. A k tomu ubožákovi co píše jménem jiných můžu říct jen jedno. JE MI TĚ VÁŽNĚ LÍTO A LITUJU TĚ ŽE SE TAK TRÁPÍŠ.

 12. *Roko Syfredy*

  A věř mi ty zmrde*ku …že když má někdo strejdu u kriminálky-jako odborníka přes PC,není problém si Tě najít!:o)

 13. *Roko Syfredy*

  Ahoj všem:-)Mé jméno od narození bylo František Ikbutátor,ale připadalo mi s přibívajícím věkem hrozně trrapné,tak jsem si ho změnil na to které mám v přezdívce,snad se Vám všem mocinky líbí:))))

  Jinak ty pí** co píšeš za ostatní,potkat Tě tak se rozeběhnu a kopnu Tě do hlavy:DFakt napiš kdo jseš,kde se chceš sejít a otom že tu píšeš za jiné si promluvíme s očí do očí mentálku!Café …Napiš prosím ID adresu toho co se v poslední době vydává za ostatní …pak si ho Sám najdu!!!!!

 14. dellisa

  …zdravím toho chcípáčka, co píše za jiné…:DDDDDD

 15. MC. FLY

  smula no zaplati to danovy poplatnici!

 16. VITACCIT

  Pointou zůstává kdo zaplatí škodu. Že by ten palič? Jeden kolový bagr – 10- 15mil. ,tam byly ale pásové, ty jsou mohem dražší. A to velké asi opravované monstrum …