Kotě jako skvělá návnada pro ryby

Kotě jako skvělá návnada pro ryby. Rybáři si pochvalují živé kotě jako výbornou návnadu pro žraloka. Plave pořád dokola a mňouká to jim vyhovuje. Šokující video týrání zvířat.

Kotě jako skvělá návnada pro ryby

[flashvideo filename=http://theync.com/videos/7638-little-kittens-used-as-shark-bait.flv /]

Kotě jako skvělá návnada pro ryby

36 komentářů “Kotě jako skvělá návnada pro ryby”

 1. Salikven777

  doufam,ze je nejakej zralok pokouse!!!a to hodne!!! Mislim si že keby si ten dotičny viřidil semnoú A NE Z KOČIČKOÚ.. tak by to NEROSHODIL ALESPON PUL ROKU!!!!

 2. Krutovládca

  zod – Si zábavný :-D

  NiRvAnA – Vychrtlím by som sa zrovna nenazýval. A plešatým už vôbec nie.
  Ináč neskonalí prejav inteligencie že kvôli mne nazveš celí národ nedomrdanými maďarmi.

  $RoSoNeR!$™ – vieš ale medzi ľuďmi a zvieratami je rozdiel a je fuk či sa jedná o ohrozený druh. Je to proste sranda a áno, vraždu mačky si mienim vyskúšať.

  Klídek ľudia, ide o srandu, baviť sa treba :-)

 3. VITACCIT

  Dvě „For For“ ??? To je krásný – rozhodil jsem tě ….
  No, neboj. Nikomu to nepovím. Tak P@p@ … :DDDD
  … jo a řeším slovo ftípek. Protože nevím copak to znamená. Přesně tak jako jsi ŘEŠIL („né řešila“ – všimni si „řešil“ slovo návnada/nástraha) Ale budu hádat. Znamená to vtípek. Ju?
  Jinak Allah Akbar čičí (z videa) … :DDDDDDDD

 4. PriNCcCeSsSničkA

  FoR FoR ViTaŠaŠek :Ano.Svou stupiditu a trapnost jsi opět ukázal.Pravda bolí,,že?!!!!:-DNemáš co říct a tak tu řešíš ńáky písmena a slovo ftípek.Jsi trapný.A jen si ukazal jak si zatim cos napsal nestojíš.P@p@

 5. VITACCIT

  Hele Ty princezničko.
  1. všichni déle zde píšicí a to už podle Tvojeho nicku (kombinací písmen) ví, že zde používáš úplně jiný nick než tento. A určitě ví o koho se jedná.
  2. slovem „ftip“(ek) – to jako kdyby ses podepsal. Jen Ty jej používáš. Ostatní jej napíšou správně (použijí-li ho) a to správně je „Vtip“ … no coment …

 6. PriNCcCeSsSničkA

  Ty mentále jeden. Ano i ryba je živý tvor a logicky jako každé jiné zvíře. Ale ty zvířata se řadí do takových skupin. Kráva,ovce,kozy,slepice,prasata ty se chovaji pro to aby se z učitkovali pro hospodářstvi a je několik dalších případů ale nebaví mě ti to vysvětlovat protože ty už si takhle dost ztracenej připad.A pes a kočka jsou jsou i v Asii bráno ty pako jako domácí zvířata.Ty seš ta naivka co si přečte v blesku že Asijati a jiný šikmovoký lidi podávali v restauracích maso ze psů a tak automaticky tak vaří celá ASIE a psi nebo spíš jejich maso tam běžne prodávaj v uzeninách.No ty si vůůůůl:-DNesnaš se mi neodepsat nebo to zas nějak vokecat.:-D:-D:-D

 7. PriNCcCeSsSničkA

  FoR BrUčOuN :Svatá pravda!
  FoR ViTaŠaŠek :Co to píšeš ty neandrtálče stím že nenapíchli nikoho z rodiny.Řeší se tu ta kočka a ne někdo z rodiny!Píšeš že video se ti taky nelíbí ale přitom napíšeš(Víc takvých legračních videí, víc …. :DDDDDDDDD).To znamená že video se ti mooocinky zalíbilo a rád bys víc takovýchto videí.Nejsi normální a ani nevíš co píšeš ty joudo!To už nevokecaš.Stím Maďarem nechápeš jak to mohl napsat ju?Protože není komunismus a každý si muže napsat co chce.Hrozně si protiřečíš!!!:-DA navíc radši si přečtu ráda tendle -ftípek- než ty tvoje keci jak měli tu chlupatou bestii praštit lopatou.

 8. VITACCIT

  PriNCcCeSsSničkA – zvláštní. Kdo by si mohl být. Teda pod jakým skutečným nickem tady píšeš? Nikdo neví … ????????????
  Ale ví. A to min. polovina z těch co tu píšou déle. A já to vím taky o koho jde …
  Bručoun – to bude nevyučený kopáč kanálů s nesplněným snem stát se psychologem pro jeho těžkou retardaci levé strany mozku, se středně těžkou sexuální úchylkou k zoofilii. Budu ti „Bručoune“ říkat „Šuldo“. Líbí? Jestli né, máš smůlu.
  Šuldo

 9. VITACCIT

  Jenomže oni nenapíchli nikoho z jeho rodiny. A co vím já je že všechny dravé zvířata i ryby se většinou loví na živou návnadu. No tak je lovily na kotě. Kdyby je chytali (žraloky) na živou rybu, bylo by to jiné? Rovněž je i ryba živý tvor. U nás je vsugerované že kočka – pes je „domácí mazlíček“. Tam je to třeba u nich jen jídlo (Asie) a možná že i dobrá tam běžná návnada. Třeba se tito rybáři takto živí. Za žraloka dostanou nevím plácnu „třicet litrů“, a jejich rodina má chvilku finančně „vystaráno“.
  Krutovládce napadáte za co? Že napsal svůj názor který se Vám nelíbí? Pomůžete snad té kočce averzí proti němu? Ne. Tak proč to děláte?
  Jinak „Maďar našukal opici a hodil ji přes Dunaj“ tak nevznikl ani Krutovládce ani žádný slovák. Velice blbý vtip který jsem prvně kdysi četl od od NiRvAnY. Jak toto můžeš napsat … :( !
  Neurážejme se zbytečně za názory ať jsou jakékoli – tak moc nás tu zase „nechodí“ …
  Jinak video se mi taky nelíbí, ale jinej kraj, jinej mrav – neodsuzuju ho …
  Rozhodně je pro mě přijatelnější toto video než : http://cafe.loveme.cz/video/utopil-kocku-a-nahral-si-to-na-video-tyrani-zvirat/

 10. PriNCcCeSsSničkA

  FoR ViTaŠaŠek :Hej ty si moc.Takže vodedneška jak na žraloky-je vhodná živá návnada(ne ty hovado vykouřený nástraha,jak si psal!).Doprdele si di sám stěmahle kecama.Hod žralokovy svoje dítě cucáku a až se tě někdo bude ptát na jakou návnadu si ho chytil tak aspon mužeš říct no hele vytvořil sem ji ze svýho spermatu!!:-DKočka je domácí zvíře ty kryple takže je fakt namístě srovnávat kočku s rybičkama a kachnama!