Krádež auta v Čechách

Krádeže aut jsou v Česku velký problém. Video zachycuje zloděje aut při „práci“. Na zloděje aut volá autor videa policii. Krádež auta po Česku začíná.

Krádež auta v ČecháchKrádež auta v Čechách
Další videa Krádeže aut:
Krádež auta se nevyplácí
Kradená auta návod jak krást za bílého dne

9 komentářů “Krádež auta v Čechách”

 1. Octavia

  Tak jsem další v pořadí. Včera Octavia combi 1,9 TDI Tour, červená, stará 3 měsíce, namotáno 7.500Km, 3E8 3244. Frajerům jsem natankoval plnou nádrž a dal zimní gumy…

 2. achjo

  Ahoj lidi dneska nám ukradli forda focuse kombi TDI szp končí 0707,já osobně is myslim že auto je již v nějaké dílně :(

 3. manny

  co to bylo?debilové z debilákova tý by neukradli ani tatranku v žabce…

 4. Věra Klosová

  Jsem na tom podobně. Kdo pojedete někdy na Slovensko do Tater, tak se si dejte pozor. Nejvíce se kradou česká auta Škoda Octavia a úplně nejvíce v kursu je nyní TDi combi. Policajti s tím samozřejmě také nic nedělají.

 5. Jirka Vesely

  Lidi, vy neumite chranir sve auto.Dobrej napad,dej jsibombu do auta,jak nekdo krade tu auto tak bomba vybouchne,zlodewj je mrtvy ,ale uz nebude krast, no auto bude taky na hpvno

 6. péťa

  Tak to jsme na tom stejně, mě ho ukradly dneska v Č. Budějovicích VW Transporter 3C15795 2,4Diesel. Asi bych ho přivázal za kouli auta a povozil ho před jeho kamarády aby věděli co je čeká, a nebo mu zabouchnout obě ruce do dveří.

 7. jarek

  Tak škoda že na tohle jsem neměl kameru já Minulí týden mi ukradli vw passat v Olomouci spz 3M15577 Je to 2.5 Tdi ,V6.chytnout tyhle typky tak je spřerážím.Policie stejně nic neudělá tak je to stejně zbytečny.Spravedlnost musíme vzít do vlastních rukou.

Zapojte se do diskuze.