Křižovatky testy neprošly

Stačila jediná kamera a za pár dní bylo hodně materiálu na toto video. Křižovatky testy neprošly chyběla světelná signalizace. Klasické dej přednost v jízdě zprava tady nefungovalo. Křižovatky dělají problémy mnohým řidičům nejen při testech v autoškole. Bohužel v realitě je to stojí přinejmenším peníze při opravě vozů.
Křižovatky testy neprošly


Křižovatky testy neprošly
Máte rádi blondýnky?
Autoškola a blondýnka – Vtipné video

5 komentářů “Křižovatky testy neprošly”

 1. atrei

  Cele toto video je shit. Zaujimave je, ze auta sa tam buraju a nikto si nic nevsimne z okoloiducich.. Asi maju vsetci wolkmeny na usiach…

 2. Tomáš

  No jestli na silnici vpravo chybí „dej přednost v jízdě“, tak se řidič domnívá že tady platí klasické pravidlo pravé ruky a protože silnice naproti je jednosměrná, tak by měl vždy přednost.
  Potom teda musí dojít k nehodě. Těžko říct, jestli tam je nebo ne.

 3. Ignác

  Jaký z prava,vždyť na sloupu je označena hlavní,jedině že by z prava chyběla značka dej přednost.

 4. Luckash

  Dobrý den, myslím že jsem našel pravidlo přímo pro tuto křižovatku. Na záběru vlevo dole je vidět ohromná značka Určující hlavní a vedlejší komunikaci. Bohužel tedy klasické dej přednost v jízdě zprava tady nefungovalo jen proto protože byla určena hlavní a vedlejší silnice. To ale neomluvá. Neznalost silničních pravidel trápí mnoho lidí že pane redaktore :-)

Zapojte se do diskuze.