Krokodýlí farma – Šokující video

Krokodýlí farma a jedno šokující video. Krmení krokodýlů není nic neobvyklého. Zaměstnanci však krokodýlům na farmě hodili zmrzačeného pejska. Pejsek měl zlomené zadní nožičky. Krokodýlí farma jako likvidátor domácích mazlíčků. Pro zaměstnance to byla asi veliká oběť. Místo toho, aby si psího miláčka dali k nedělnému obědu, tak hodili ho krokodýlům. Krokodýlí farma – Šokující video.

Krokodýlí farma - Šokující video


Get the Flash Player to see this content.


Krokodýlí farma – Šokující video
Komu se zdá Krokodýlí farma jako drsné místo nech se podívá na video Farma na kožešiny v Číně

56 komentářů “Krokodýlí farma – Šokující video”

 1. Shaman

  No, dobře, je to sviňárna, ale zajímalo by mě, jestli byste stejným způsobem litovali i psa zdravého, nemluvě o tom, že to má ten chudák aspoň za sebou, protože mám veliké pochybnosti, že by mu kdo dal nažrat. Stejně tak mám pocit, že mnohem více lítosti byste cítili nad zmrzačeným psem než, kdyby tam hodili třeba děcko. Každopádně si uvědomte všichni, že v přírodě to jinak ani nejde – tam přežijí jen ti zdraví a silní. Bohužel, ale je to tak.

 2. majka

  No tak to je fakt humus. Kurvy žlutý,dementní.

 3. lidi jsou nejvetsi zlo tady na tom zkurvenym svete

 4. sou to teda hovada takovou hnusárnu já bych teda svýmu krokodýlovy nic takovýho nedal ! kuřata se jim dávaj ještě mrtví a né živí psi sou to fakt kreténi!!bych je tam hodil taky!

 5. Indianos

  dle řeči bych soudil ze slo o mexikance…mel jsem moznost je osobne poznat na nejakou dobu.Je jich zbytecne moc..jako čiňánů….to nejsou lidi ale paraziti kteří by se meli bez jakehokoliv citu zlikvidovat.

 6. lucie

  Hodila bych tam vsechny co byli za tim platem. A ty co se tomu tady posmivate bych prala to stejny. Jste vypatlany hovada!!!