Lancia Delta S4 – Hrubá síla v akci (VIDEO)

Lancia Delta S4 se svou turbem přeplňovanou “osmnáctkou” a mechanickým kompresorem disponovala výkonem v rozmezí 450-550 koní a zrychlením 2,9 s. Lancia Delta S4 raketa na kolech a tři super rally videa, která vám nesmí uniknout…
Lancia Delta S4 - Hrubá síla v akci (VIDEO)
Pokračování příspěvku na Auto | Café Time

4 komentářů “Lancia Delta S4 – Hrubá síla v akci (VIDEO)”

 1. Výrobník Ledu

  Cafe: Jednoznačně správná odpověď. Díky za čas.

 2. Ahoj Deus tento problem momentálně řešime.
  Pripravujeme update systemu na kterem pobezi i registrace.
  To ze lidi nedostavaji Ban není pravda pár lidem kteří jednoznačně zneužívali a i po upozornění používali cizi nick bylo zakazano vubec vkladat komentaře.
  V tvem připadě nazbyva než jěšte chvili (tyden dva) vydržet u ledu s novou verzi kontaktujeme nejdrive stavajici cleny na jejich emaily jestli chtěji založit ucet s jejich nickem. Pak bude registrace volna pro vsechny ostatni.
  Verime ze timto krokem se tady budete citit lepe.

 3. Výrobník Ledu

  Bych se rád zeptal pana Café proč se nejde zaregistrovat pod nějakým nickem, který už si nemůže dát logicky někdo jiný? Když to funguje jak to funguje, tak to vypadá tak, že už pěkně dlouho tu píšu komenty pod „Deus“ a pak se do mě pustí nějakej mamlas a teď už si píše běžně pod mým nickem. Nic nenadělám a vlastně je to jedno. O nic nejde. Jen principiálně mě příjde škoda, že kdejaký teplouš si tu dělá co chce, neumí se ani pod svůj názor podepsat a nedostane ani ban. Na jiných servrech to funguje bez problémů. Jasně, nemusím sem chodit, ale to by byl komunistický přístup.
  Deus
  nebo je to jedno.
  Pro teplouše třeba Ocas.