Letecká katastrofa – Šokující video

Letecký den na Ukrajině skončil obrovskou katastrofou. Drastické záběry následků letecké katastrofy. Nehoda SU 27 na airshow ve Lvově (2002)
Letecká katastrofa, při které zemřelo 85 lidí. Vyšetřování ukončili s tím, že se jednalo o riskantní manévr pilota.

Letecká katastrofa - Šokující videoLetecká katastrofa – Šokující videoLetecká katastrofa – Závěrečná zpráva,

20 komentářů “Letecká katastrofa – Šokující video”

 1. tyto letecke ukazky musi delat opravdovi piloti a ne blbecci z ruska .uz jen povoleni z veze je naprosta zhovadilost .kdo mu povolil letat nad divaky mne zarazi.a frajerina pilota mne utvrzuje v tom ze si hraji porad na geroje.chodim na letecke dny nato. ale nikde jsem nevydel letat letadla nad divaky.pro ukazky maji vyhrazeny prostor.a ten se dodrzuje.toto je ukazka toho co ti debylove dokazou kdyz nedbaji na bezpecnost niceho.je jim to fuk.a ten pylot delal jak nic???!!!by se nestalo.???

 2. Mára

  Jo, i to se bohužel stává. Na takových akcích nemůže být nikdy zcela bezpečno.

 3. Roman

  Dnes 27.07.2011 to je devět let od této tragedie co k tomu dodat tyto stroje jsou lidstvu pouze na zabíjení samo sebe nejsou k žádnému užitku nevím proč na tyhle vraždící stroje se chodí lidé ještě z dětmi dívat a pak to tak dopadá.Těch mrtvých je mi opravdu líto hlavně dětí.

 4. rocker

  vy myslite ze to ten manever mohol zvladnut???, poriadna blbost keby mohol tak by nepadol na txch ludi a to katapultovanie sa bol instinkt!!! ktory normal clovek sa xe zabit?????? tak nad tim uvazujte

 5. jakub

  Jo tak to je mazec,nejhorší tam jsou ty těla!!!!sem se u toho klepal!!!

 6. Takové jatka… ale zajímavé je jak tam ti lidé procházejí kolem „těl“ nebo spíš toho co z nich zbylo.. bych to tam asi nedala..ty piloty bych už nenechala sednout ani na kolo……

 7. ortodoxparadox

  Při opakovaném přehrátí části letu jsem si všiml dvou chyb. Za jednu mohl pilot -při levé zatáčce stroj zákonitě ztrácí rychlost, a poté se pilot asi svévolně rozhodl provést ještě obrat (všiměte si půl sekundového zaváhání jestli udělat. či ne) a druhá chyba se mi zdá v tech. stavu dávkování paliva-po obratu musí následovat plný plyn (v tak malé výšce určitě forsáž), ale (což je vidět na zpomaleném záznamu) dávkování paliva je v tuto nejduležitější chvíli přerušované (proto ten čumák směrem k zemi – je to zřetelné na přerušovaných výtokových plynech).

 8. Bushmaster

  Pilot Volodymyr Toponar 14 let nepodmíněně a pokuta 1,44 mil. USD.

  Navigátor Jurij Jegorov 8 let nepodmíněně a pokuta 0,5 mil. USD.

  Na zemi 84 mrtvých a přes 100 zraněných.

 9. Ahmed al Kasin

  Zdarvim,uvedomily jste si ze taketo veci se stavaji.Pokud mam spravne info tak oba piloti prezily a dostaly po 8 letech nejtessim lagru na Sibiry,nikdy si uz nezalitaj a taky budou pak muset kazdy v prepoctu rodinam asi 20mil.euro.To je dost penez pro ty vsechny Ukrajince.

 10. na tyhle letecky dny je lepsi nechodit,protoze n a nich jsou letecky katastrofy docela casto.

 11. sIckI

  Jako tohle není normální jestlůi je tohle prfesionální pilot tak měl chcípnout i v tom letadle a stočit to ne na lidi ale nekam mimo!!!!

 12. Ten pilot se neměl katapultovat,ty rodiny po obětech ho zlynčujou.

 13. jak to moh natačet ja bych byl s toho uplně v pr.. a nevíte někdo co udělaly s tim pilotem?

 14. jirka szabo

  hovno jse stalo, blbec rusak pilot neumi ridit letadlo