Masakr v Japonsku – Sedm obětí (VIDEA)

Spousty záběrů z tragické události, která se stala v Tokyu, Japonsko, 8.6.08. Nožem ozbrojený muž zabil sedm lidí a dalších deset utrpělo četná zranění.
Celý incident se odehrál ve čtvrti zvané Akihabara, velmi rušné obchodní centrum známe jako „Electric Town“ je populární zejména mezi mladší generací a turisty.
Podezřelý 25. letý Tomohiro Kato byl zatčen ihned po jeho řádění. Mluvčí tamní policie uvedl: “ Podezřelý řekl, že přišel do Akihabari zabíjet, byl prý už unaven životem“.
Oběti jeho řádění byly ve věku 19 až 74 let.
Celé řádění začalo, když Kato najel dodávkou do davu lidí, potom z ní vyskočil a zběsile bodal každého, kdo mu přišel do cesty.
Celému incidentu přecházely výhružné zprávy publikované na internetu, poslední zpráva zněla: “ It’s time „, tzv. „Je čas“.

Masakr v Japonsku - Nejméně šest obětí

Masakr v Japonsku – Nejméně šest obětí

11 komentářů “Masakr v Japonsku – Sedm obětí (VIDEA)”

 1. jindrich

  zlutejch je moc,tak se stavaj tyhle veci,ale nejsme stejni,kdyz tohle pisem?

 2. carllezz

  For milhauss….. 8-)))) ….. ty mě taky…… 8-))))

 3. A kdo nemá chuť někdy někoho zabít? Každý kdo se tu do mě v minulosti pustil, by mě nejraději zaživa stáhnul z kůže. Tak dobře vám tak k*****

 4. carllezz

  FOR ALL ….vzhledem k vašim inteligentním komentům, bych chtěl jen dodat, že každý máme své slabší chvilky. Já občas řeknu taky něco špatného co nejde vzít zpět. Pokaždé si z toho vezmu malé ponaučení, než něco řekneš tak si to promysli. Věřím, že ve vašem případě není jednoduché myslet, tím nechci snižovat vaše svobodné myšlení, přeci jenom mozek se vyvíjí u náctiletých pozvolna a u některých z vás retardovaných se již vývoj nedá zvrátit , ale už jste ve věku kdy je nutné přemýšlet a své budoucnosti. A proto vám chci dát radu a to zcela zdarma……postavte se všichni do řady za sebe a kopejte se do prdele…protože na to jste v budoucnosti akorát tak dobrý!!!!

 5. lipta

  Další aktualita:V japonsku se srazili dvě jízdní kola,200 mrevejch.

 6. Ráďa

  Jůůů to je vzrůšo bezva spestření všedního dne, taky jsem unavený životem beru rybičku a jdu spasit svět..

 7. Bloodhound

  It’s time vzít si prášek.

 8. vašnosta

  to je tím že žere kočky ,pak mu z toho jebe:)