Matka s dcerou bojují na ulici – Bitky videa

Matka s dcerou dávají najevo svůj názor další ženě. Tato žena totiž podváděla hlavu jejich rodiny. Divoké dceři se to vůbec nelíbilo a s její matkou jí začali bít přímo na ulici. Matka s dcerou vypadají jako dobré bojovnice. Manžel si chtěl zřejmě jenom odpočinout od takovéto rodinky. Matka s dcerou brání čest Čínské rodiny video.

Matka s dcerou bojují na ulici


Get the Flash Player to see this content.


Matka s dcerou bojují na ulici

9 komentářů “Matka s dcerou bojují na ulici – Bitky videa”

 1. jááá se chlámu:D:D božéééé:D a proč se do toho sralo to další stwoření?? Nwm co to je ptz u nich nejde poznat jestli je to ženská nebo chlap….

 2. lahon

  Je zajímavé, že pokud ji utočejí na hlavu dokáže se docela účinně bránit, když ji však kopu do kundy tak to pasivně přijímá.

 3. fešák

  jo a k tomu ráďoj: To je zkurvysyn,kterej je těžce zakomplexovanej a vždycky bude tvrdit opak,aby se lišil.ale tenhle kluk po nocích brečí do polštáře,že mu pořád ne a ne z bambule vystříknout mrdka a ostatním klukům z pionýra už to teče pomalu ušima.jinak si ty komenty nedokážu vysvětlit.něco ho sere.hodně sere…ale já mu to přeju…

 4. fešák

  tohle vždycky nechápu…na kasu měl dostat snad ten žlutej fotr,ne?a ne jeho bokovka…to samý jako jsem slyšel o hodně idiotech,co někomu chtěli rozbít tlamu za to,že jim opíchal kundu.tlamu bych případně rozbil kundě,co zahnula a ne typoj,kterýmu ona dobrovolně rozcapila haxny do praku,ne?stejně jsme mrdky…

 5. stream

  k***a hej co to sereš pořád za hovna ráďo to snad není ani možný ke každýmu videu napíšeš nějakou sračku připadá mi jak tady o všech těch lidech ve videích mluvíš že si dokonalej ale myslím si že seš spíš zakomplexovanej imbecyl… zkus otevřít oči ty stupide !!

 6. Ráďa

  Potřebovali by srovnat oči rákosníci :-)

 7. Ráďa

  Já bych ty šikmooký postavil do laťe, bič a karabáč na ně…. :-)