Michael Jackson – Král popu je mrtev!

Michael Jackson – Král popu je mrtev!
Michael Jackson (+50) zemřel v noci ze čtvrtka na pátek na zástavu srdce, ale stále není jasné, co ji způsobilo. Oficiálně potvrzená informace, že král Michael Jackson zemřel na zástavu srdce v nedožitých 51 letech. Smrtí Michaela Jacksona se tak definitivně uzavírá jedna ze zásadních kapitol v dějinách hudby, přičemž tuto smutnou událost lze přirovnat snad jen k odchodu hudebních velikánů Elvise Presleyho či Johna Lennona.
Michael Jackson - král popu
Za dobu své kariéry Michael Jackson prodal na celém světě v součtu více než 750 miliónů alb, přičemž jeho album Michael Jackson – Thriller, které bylo vydáno v roce 1982, se stalo vůbec nejprodávanější deskou všech dob – Michael Jackson za toto album obdržel Diamantovou desku, což znamená prodej přesahující 100 miliónů kusů. Čísla, která hovoří za vše.

Odešla legenda, hudební génius, spolutvůrce historie showbusinessu.

R.I.P., Michael Jackson.

Videa a smrt Michaela Jacksona:

Michael Jackson - Král popu je mrtev!


Zpěvák Michael Jackson (+50) byl zároveň i Michaelem Jacksonem představujícím miliardový byznys. Navzdory prodeji více než stovky milionů alb po celém světě ale zemřel údajně zaplavený zhruba 400 miliony dolarů dluhů.


Michael Jackson – Král popu je mrtev!Legenda Michael Jackson zemřel

Michael Jackson poslední fotka
Poslední foto Michael Jackson mrtev

„Nemůžu přestat plakat. Vždy jsem ho zbožňovala. Svět přišel o jednoho z nejúžasnějších muzikantů. Jeho hudba však přetrvá navždy,“ uvedla zpěvačka Madonna.Vzpomínka na Michaela Jacksona
U kliniky se začaly davy lidí shromažďovat v podstatě už ve chvíli, kdy sem přijela sanitka s Jacksonem. Někteří se dokonce nahrnuli na příjem pohotovosti, odkud je musela vyvést policie. Když se pak fanoušci dozvěděli, že idol je mrtev, mnozí propukli v pláč. Policie bezprostřední okolí nemocnice uzavřela – obehnala ho žlutou páskou. A kvůli autům a dodávkám novinářů odkláněla dopravu.Vzpomínka na Michaela Jacksona
Asi jen málokdo neviděl Jacksona tancovat, jako kdyby se pohyboval po povrchu Měsíce. „Moonwalk“ zpěvák Michael Jackson poprvé předvedl v televizním pořadu před asi 25 lety.

Videoklipy Michael Jackson
Podívejte se na největší hity Michaela Jacksona zde.

20 komentářů “Michael Jackson – Král popu je mrtev!”

 1. Coudy

  vy všichni co tady píšou sračky ohledě může si za to sám a konečně nebudou zneužívány děti..jste všichni k**ti a tupci co neví vůbec nic o jeho životě..tak za prvé:Plastiku si dělal kvůli tomu,že měl nemoc kterou se jeho kůže zbarvovala z černý na bílý…a hlavně chtěl ukázat a dokázat lidem že černý a bílí lidi můžou žít spolu..byl to jedinej člověk,kterej chtěl tohle dokázat.každej na to sere….za druhé:žádnej pedofil to nebyl…to že měl rád děti,to znamená že neprožil dětství jako každý dítě…copak vy by jhste neměli rádi děti kdyby jste v pěti letech jezdil den co den na nějaký koncerty a neměli by jste čas hrát si jako každý normální dítě????…měl rád děti o něco víc než normální člověk..co je na tom špatnýho????VITACCIT:ty jsi asi úplnej dement nebo já fakt nevím…to že se vyrovnal neznamená že to provedl…copak by jsi nezaplatil radši pár milionů kdyby jsi na to měl než aby tě v médeiách nezničili???byl úplně v háji se stresem,připravoval nový cédéčko a všechen ten stres na něj spadl tak radši zaplatil několik milionu aby to skončilo..tohle by asi udělal každej člověk aby to skončilo než aby se nervoval…a jinak nezabili ho prášky,zabili ho lidi..jen se koukněte..každej ho viděl jako bestie co zneužíval děti a proto kolaboval..proto bral ty z****vený prášky…a jetě jedna věc…byli nějaký důkazy proti němu??co já vím tak nikdy nebyli žádný důkazy…at už policajti byli v Neverlandu,nebo kde…NIKDY nenašli žádnej důkaz tak si ty podělaná keci nechte na doma…bude to to nejlepší co uděláte a nechte michaela v klidu….R.I.P michaeli..udělal jsi to nejlepší co jsi mohl a celej svět ti děkuje…pro mě jsi byla inspirace a navždy budeš:)))

 2. dana

  michael jackson byl pro me vsechno milujuho a kvuli nemu se obesim tak me neuvidite tak zatim pp mam konec za sebou kral popu je mrtev a ja budu brzo taky

 3. yarin

  po dlouhé době sem sem zavítal a nestačím se divit,Vitaccit má konečně normální komenty,

 4. VITACCIT

  Terezo, ty to musíš mít v hlavě pěkně vylízané …

 5. VITACCIT

  … a zase o jednoho homosexuálního pedofila méně. A to je jen dobře !!!!! Sice tu budě někdo namítat že to není pravda, protože rodinu zneužívaného chlapce mimosoudně odškodnil, … :( !

 6. muj mili mjkle miluju tě a vždy zůstaneš v mém srdci):

 7. michaela je mi lito a ja jsem na jeho pisne asi v patek a pomala pisen atk jsem trochu bracela ale ja bych zejtra chtela na poreb michaela a moc se mi libyl ale i ted se mi libi ale ja bych ho tedka nepoznala a mam a budu ho mit rada a milovat a trochu umim je ho kroky a ja jsem to ukazala moji starsi sestrenici a me nato rekla ze umim michaela a kdyby sem snim chodila tak me byl sok ze umira a uz umrel ale ja nechapu proc si daval tolik plastyk a kdyby sem jak budu se ucit se tak chcibyt spevackou ale ja budu chtit spiva jako on a chci v 50 letech umrit jako on a hci aby to tak bylo a nebo driv umrit a me je michaela lito a posilam mu velikou pusinku velkou nez si mislite a ja ho miiillllllllluuuuuujjjjjjjjjiiiiiiii I LOVE!!!

 8. Hm tak že lidi za prvé on za to nemohl že byl bílej měl nemoc jménem VITILIGO což je kožní nemoc a projevuje se jen u černochů za druhé strašně miloval děti to je pravda ale nikdy je nezneužíval všechno to byly výmysly toho 13 kluka tak za třetí plastiku musel mít když si zlomil nos při zkoušce a druhou plastiku musel mít když si popálil kousek obličeje při natáčení reklami PEPSI ovšem je pravda že ty ostatní už si dělat nemusel!Ovšem je to král popu a vždycky bude tak ho prosím neobviňujte za to že byl bílej atd atd.. to přímo nesnášim sami nevíte jak to s nim opravdu bylo byl nemocnej jak fyzicky tak i duševně kvůli jeho otci Josephovi Jacksonovi!Nikdo nedokáže to co on a Michael Jackson byl,je a bude ten nejlepší zpěvák,spisovatel,tanečník a člověk na světě proto věřím že teď si po ty dlouhá léta trápení konečně odpočině!!!BŮH HO OSVOBODIL!!!

 9. Frost

  Tak byl dobrej a něco dokázal-skvělej tanečník,hudebník,šoumen a měl rád lidi…i když některý zřejmě víc než se sluší,zvlášt ty nedospělí.80.-90.léta byly jeho a ty dnešní tragédi…škoda mluvit.Osobně se těšim na Gota až vyhodí kopyta-to bude hysterie u Nás a ve Východnim německu:-))

 10. dellisa

  …tak jednou všichni umřeme , „Michael Jackson nebo vy“..to už je jedno..

 11. NiRvAnA

  byl celej bílej ale když spal s těma chlapečkama tak měl prsty pořád hnědý,že?

 12. marco

  uz je zneho legenda ale jackon bude zit dalej ako elvis

 13. šofík

  No tak to vidím že zakukal nejznámnější chameleon co mněnil barvy,příčina zřejmně byla v neustálém popotahování za rozkrok při nácviku nové choreografie,kdy došlo vlivem zatáhnutí k propuknutí srdeční aritmie která byla posílena i vlivem neustálých koupelí v savu kvuli vybělení a zakončena smrtí.

 14. v. michael

  je mi to líto protože sem mněla ráda jeho hudbu i hlas i když jsem nesouhlasila v mnoha případech s jeho chováním…je pravda že si za to vlastně může sám ale je mi to strašně líto…neměl mít tolik plastik a byl by živej….on i když byl divný,bláznivý a-no prostě si myslim že to někdy neměl v hlavě v pořádku tak pořád a navždy bude i nadále zůstávat v našich srdcích jako třeba : Elvis Presley nebo Fredy Mercury.Bylo mi ho spíš líto jeho podle mně duševního nezdraví než abych ho odsuzovala… Byl to skvělej zpěvák v popu na něj NIKDO nemá takový ty mini hvězdičky co ted jsou jako třeba Hanah Montana jo musí se uznat že je slavná ale je to ještě maláá holka a hraje si na nejlepší zpěvačku na světě………. je mi to líto někdy už jsem myslela že se rozpláču ale pak jsem to nedokázala prtoože jsem si řekla že si za to vlastně může sám……….. těch pár slov co byhc ještě chtěla říct je: Sbohem Michaeli díky tobě jsem poznala co je cílem mého života a možná že i moje děti a vnoučata a pravnoučata na tebe budou vzpomínat protože já jim budu vtloukat do srdcí tebe…..Sbohem…

 15. Panenské blány nezletilých dívek jsou zachráněny :D

 16. $RoSoNeR!$™

  … Tak myslím, že rodiče svých dětí co bydlej kolem jeho sídla, jsou radostí bez sebe … , ale už vidím, jak za pár dnů bude na ebay.com aukce o ten jeho rypák … :D
  Pan zpěvák, ale může si zato sám – X – zbytečnejch plastick. operacích ( = narkózy) + ty brášky co bral ve velkým, na uklidnění …

 17. stepi_111

  Nikdo už nedokáže to co on….