Mladá holka skočila z balkónu

Sebevražda mladé holky. Jednadvacetiletá holka ukončila svůj krátký život skokem z balkónu. Tímto posledním krokem se rozhodla ukončit své trápení kvůli dluhům, které nedokázala splácet.
Názor finančního poradce: „Je to škoda, mladé tělo se dá dobře zpeněžit. Některé dívky zase vědí, jak peníze vydělat.“ Návod jak vydělat peníze najdete na tomto videu Děvky z bordelu plní přání.

Mladá holka skočila z balkónu


Get the Flash Player to see this content.


Mladá holka skočila z balkónu

14 komentářů “Mladá holka skočila z balkónu”

 1. blackpanterultimate

  tak totiz tvrde dopadne na hubu tretina cechu v CR a nemusi to byt jenom devky,pokud si nechaj srat na hlavu a poslouchat stupidni politiky,system k tery podporuje debilitu v policejnim state./umyslne) .Kazdyho vec,jak se rika mlada,hezka ale hloupa.

 2. rocker

  no asi nemala na najom a musela sa rychlo vystahovat,,,

 3. Doktor

  Mladá nebo stará, dobře jí tak :-)

 4. Škoda ji, každý dluh se dá vyřešit. Třeba nonstop 16 hodinovýma šichtama v rybárně na Aljašce

 5. Ráďa

  Ták a jsem zvědav kdo ty dluhy zaplatí? ale přeju ji ať se jí v pekle daří:)

 6. vzkaz pro mladé: jestli si někdo z vás myslí, že se naučíte létat, tak nenaučíte. viz.video.

 7. Tak jsem koukal na toho Plzeňáka (viz doporučení admina) a vypadá spíš jako přejetej tankem. Fakt nechápu, jak se někdo může takhle rozprsknout…

 8. Fakt jsem se na ty fotky z věže díval několikrát, zvětšoval jsem si to, ukládal na plochu, ale jedno mi hlava nebere. Kam se poděly jeho kosti. Kdyby to bylo v Chánově, tak chápu, že psi se na něj sběhli a kosti mu snědli, ale toto?

 9. Grizzly136

  Deus: moje reč, ale plesklo to docela dobře, né?

 10. Já nechápu, proč nešla dolů po schodech. A vůbec mě štve, že všechna tato videa, kdy si ti lenoši krátí cestu dolů skokem nejsou až do konce a není tam vidět jejich nová plastika.