Mladí parchanti útočí v metru

V moskevském metru si mladí parchanti natočili video, jak se pustí do nic netušícího cestujícího. Ta dnešní mládež má pěkně debilní druh zábavy. To nám stačili „céčka“ a „známky“…. Kam ten svět spěje…

Mladí parchanti útočí v metru


Mladí parchanti útočí v metru

21 komentářů “Mladí parchanti útočí v metru”

 1. matesareany

  Verte alebo nie, to bol rasistický útok…

 2. bagrák

  škoda že to není unás v praze rád bych je pobodal nožem a klidně mu uřízl hlavu a začal si sní kopat ale to bude snad časem už se těším tak hoši ruský hurá do prahy já se budu moc těšit

 3. Jmenuji se deus.Muj tata je xixao a mama zidovka..

 4. Drž hubu ty jedna pico ze Milan18chacha.

 5. Milan18

  Nechápu proč píšete jiným jménem vy imbecilní debilové.Naprosto souhlasím s Deusem.

 6. Ste malé hňupy prostě KDU-ČSL je nejlepši ne jakési ODS chacha.

 7. Deus

  Jsem hrozně blbý a volím KDU-ČSL

 8. Deus

  Jmenuji se Petr Šustek a jsem hrozně chytrej. Jinak mi říkají Deus

 9. Deus

  Jmenuji se Šustek Petr a píšu si tady svoje názory protože MŮŽU STEJNĚ JAKO KAŽDÝ JINÝ!!!!!!!!!! ten čuráček co píše mým jménem mi klidně může napsat na email deus.petros@email.cz a totálně mi zmasakrovat celou schránku jestli na to má. A jestli se cítí být i v obyčejném žovotě takový geroj, ať si mě najde a vysvětlí mi osobně o co mu jde. Nemám problém se pod svůj názor podepsat ty trosko svým jménem, protože já mám čisté svědomí, ale tebe ty mamlase matka počala se psem, nebo s negrem, protože normální člověk se pod svůj názor podepíše SVÝM jménem!!!!

 10. majlou.x

  Ty Teenegry sou ubohý….co s toho mají??Si to pak pusti doma a třou si u toho ebonitovou tyč liščím ohonem navzájem…bo co??
  Dostalo mě že se toho chlápka tam nikdo nezastal…

 11. Míra

  Až mě jednou někdo napadne,tak doufám,že bude poblíž nějaká žena,která mi píchne,ta na videu ani nezáhávala,chlapi vždycky zdrhnou,jednou jsem takhle dostal 3 rány,on udělal chybu,že nepokračoval,ale ten ,co ho tlučou,neví kolik jich je,jak jsou rostlí,v tu chvíli je rozumnější se krejt,ale kdyby viděl o jaký jde chcípáky,asi by jen tak neseděl.

 12. lipta

  Deus:Jakej úraz, vole?Tě tam někdo natrch prdel,viď?Já sem si na to musel dlouho zvykat….ale zvyk sem si,v prdeli mám díru jak hovado

 13. Deus

  Já bych taky, ale zasloužil. Všem tady nadávám do bolševiků přitom můj otec byl ve straně. Vlastně jsme všichni komunisti, táta, máma, ale i já. Strašně mně bavily pionýrské tábory na které jsem jezdil, než se mi stál ten úraz.

 14. Ráďa

  Uplně o ničem. Co jiného se dá čekat od rusáků…

 15. Jirka Vesely

  ZABIT K**** RUSACI NENI PROBLEM,HNUPI MLADE

 16. jirka

  to jsou novodobi revizori,to je jenom sluzebni postup na cestujiciho bez listku.

 17. hades

  kde si videl ze ich provokoval???

 18. Deus

  Neměl je provokovat! Je ůplně jasné, že když se někdo takhle chová v metru, tak dostane do držky. Co pak se mu asi honilo hlavou při první ráně? Určitě DOBŘE MI TAK!!!