Mladík knokautován nečekanou ránou – Bitky video

Není nic lepšího, než se sám pustit do bandy rozvášněných rváčů. Pak se vám totiž může stát, že se při vášnivém, leč nenásilném rozhovoru, všechno vypne a vy nevíte proč. Po pro vás neznámé chvilce se probouzíte v ukrutné bolesti, zbitý jako pes. To, co se vlastně stalo, se dozvíte až po brouzdání internetem. Narazíte na video, které vám vrátí ztracenou paměť.
V klidu domova s dostatečným časovým odstupem si naplánujete svojí pomstu. Nic netušící „kamarádi“ přijdou jednoho dne do svého oblíbeného baru, kde je už čekáte vy s chladnou hlavou. Dostatečně posílení nedávnou potupnou porážkou. V rukách již hřejete svoje chladné devítky (zakoupené samozřejmě v tmavé uličce) a čekáte již jen na ten správný okamžik, když pošlete každému místo pozdravu chladný polibek smrtonosné kulky.
Video zobrazuje jenom první část příběhu, na tu další samozřejmě čekáme, ta se zatím pravděpodobně nachází v plánovací fázi. Je to samozřejmě pouze náš odhad situace na základě častých útoků neznámých šílenců, kteří neváhají vystřílet svoje spolužáky a lidi v supermarketech…

Drogový dealer ujíždí před policií - Policejní video

Video bylo odstraněné.
Drogový dealer ujíždí před policií – Policejní video

11 komentářů “Mladík knokautován nečekanou ránou – Bitky video”

 1. Freddy

  hmmm… ubozacci . Chtel bych videt tvoji rodinu kdyz mas takovej mindracek ze musis psat za nekoho jinyho.

 2. Jo ja sem taky boxovací pytel.Ale včera to ten kluk přehnal a jen tak se domě pustil.Nejsem bitkař a prát se moc neumím.Tak sem skouknul videa na tomhle servru a asi vyřeším to knockoutem.Dost tvrdým knockoutem.Doufám že mu zlomím nos.

 3. jirka

  vocas co neovlada ani jednoduchou matematiku 1

 4. carllezz

  tááááák to je hustýýý, nějakej zakomplexovanej blbeček co se ani neumí postavit čelem k souboji…myslím toho co dal tu srabáckou ránu…..doufám že v druhým partu bude už v pytli…good day:))

 5. GOREFEST

  copak za magora zas piše za mne?asi vime,že

 6. Míra

  Jestli je v druhé části postřílí,tak to bude velká tragédie a světu budou chybět,jen doufám,že toho zákeřnýho šmejda si vychutná.

 7. Freddy

  Ty cikansti fetaci tam,to je moje rodina,timto je zdravim.

 8. GOREFEST

  To kdyz jsem byl na stredni,porat jsem byl za boxovaci pytel.

 9. Nechápu, když jich bylo tak málo, že si na toho týpka vůbec troufli. Fakt borci.