Motorkář dostal bodyček

Motorkáři blbnou na veřejných silnicích a pak se nemůžou divit, že je sem tam někdo „ťukne“…

Motorkář dostal bodyček

Motorkář dostal bodyček

11 komentářů “Motorkář dostal bodyček”

 1. jirka

  motorkari jsou vylizani debilove,co v 99% na svych kraksnach ani neumi jezdit

 2. Ještě někdo tady řekne, že všicnchni motorkáři jsou debilové a chcípne na mor!!! Ne všichni, vy kreténi, jsou i normální kluci. Já mám krom motorky i 3 auta, jen někdo je na motorce debil, ale někdo je i normální účastník provozu – kapiš to č,u,rácí???

 3. Homolka

  To:Tobolka Nee máš ještě dva pokusi

 4. Michal

  Tak to je kreten!!! Takhle mu pomackat naraznik na aute!:-))) Jsem plne na strane ridice auta, protoze kdyz prednim nejaky vypatlany kreten postavi motorku na predni,tak to je chyba motorkare a ne ridice auta! Pravda,kazdy ridic ma predvidat a hlavne dodrzovat bezpecny odstup, jenze tohle se netyka techto debilu,kteri zacnou stavet masinu na predni aniz by se podivali do zpetneho zrcatka (prirovnal bych to asi jako kdyz se nekdo zacne otacet na dalnici v aute,taky nebude potrestany ten v zadu za to, ze nedodrzel odstup) tak asi tak a mel mu ji jeste prejet kriplovi…

  P.S: stejne si myslim ze ho pak dojeli,protoze dojet ho na masinach neni problem a bylo jich tam hodne na to, aby si dodali odvahu (soudim dle motorek)

 5. carllezz

  jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjooo……ikdyž ??? budeme soudní…toho řidiče auta je mi líto oprava něco stojí :-O …:-))))))))))))))))))))

 6. Tobolka

  Odkad vás tři pustily,z Debilova?

 7. Páni exhibicionisté na dvou kolečkách se zase předvedli. Ten řidič auta když viděl, že se nic nestalo jel prostě dál a to je správné. Měl mu tu hračku rozmačkat, debilovi!