Motorkář na cestě do práce

Motorkář na cestě do práce. Nehoda motorkáře a autobusu dopadla pro motorkáře tragicky. Čelní sklo autobusu vypadlo a useklo motorkáři hlavu. Motorkář na cestě do práce video.
Upozorňujeme, že obrázky jsou opravdu drastické a nejsou vhodné pro mladší 18 let.

Motorkář na cestě do práce

Get the Flash Player to see this content.


Motorkář na cestě do práce

Důkaz, že bezhlavě nejezdí jenom motorkáři:
Bezhlavý motorkář
Brutální nehoda a její bezhlavý výsledek

9 komentářů “Motorkář na cestě do práce”

 1. vlkan1

  Něco podobnýho jsem viděl v reálu. Akorát se jednalo o Felicii – gabrio, před ní jela V3S a vezla nezajištěné plechy. Ten vrchní ulétl a sklouzl se po kapotě toho super auta z roku asi 1965 pěkně přes otevřenou kabinu.z níž čučely jenom hlavy těch dvou mladých lidí. Teda my přijeli asi za 2minuty, to už tam nebyly….. ty hlavy…….

 2. vlkan1

  Jak se to stalo. No, po srážce mrtvej ještě nebyl. Ale jel okolo VITACCIT a chtěl mu pomoct. Když však viděl ten červenej pásek zahodil lékárničku, vyškrábl z autobusu to přední sklo a……………….

 3. rocker

  vi smejdi co jazdite na bycikloch a to naj co ste kedy zazili je babeta,,,,,,to nikdy nepochopite,,,,,,,skoda ze na videu nieje vas foter,brat ci kamarat mozno byste mali iny nazor,,,,,,yaaaaaa,,,maaaaaa,,haaaaaaa,,,,

 4. VITACCIT

  … červený opasek? Co si o tom myslet ….. :DDDD(teploušů není škoda).

 5. 70mMyW!53

  dost dobre si to nedokazu predstavit, jak se to stalo

 6. Jeho práce bude teď hnojit kytky :D

 7. $RoSoNeR!$™

  … hlavní je, že už nemá plnou hlavu práce … :D Ale paráda, fuč je jen hlava – zbytek použitelný k dárcovství a tak by to mělo být pořád … :o)

 8. bobiik

  tak ten už asi do práce nedojede :DDD