Motorkář roztrhal srnu na kousíčky

Motorkář roztrhal srnu na kousíčky. Musíme říct, že tento motorkář měl opravdu štěstí. Ne jen že nespadl z motorky, ale vlastně se mu vůbec nic nestalo. Takovýto střet bývá často tragický. No podívejte se, jak to krásně dopadlo. Samozřejmě pro motorkáře.
Motorkář roztrhal srnu na kousíčky

Motorkář roztrhal srnu na kousíčky

10 komentářů “Motorkář roztrhal srnu na kousíčky”

 1. Něco podobnýho se mně stalo asi před 40 lety. Jenže jsem jel ve dvou a video tenkrát běžně nebylo a na motocykl už vůbec ne. Manželka v obou rukách těžké tašky s nákupem, na nosiči bedynka okurek. Na tehdejší dobu jsem jel svižně, protože se smrákalo a tehdejší reflektory svítily jak za nebožku Mastnou. Srna mi skočila těsně před přední kolo. Dost dlouho jsem všelijak kličkoval, než se mi podařilo zastavit, protože ovladatelnost Nortona byla téměř nulová. První co jsem si uvědomil po zastavení byly nadávky manželky, potom divné teplo (bylo to v listopadu) na břiše. Srna mi ležela mezi nádrží a břichem, od krve jsem byl jak Čachtická paní. Při kontrole mašiny jsem zjistil, že mi přihnula přední vidlice a trochu přebarvila mašinu. Za chvíli už ležela na bedynce na nosiči. Zabíjet, ani vyvrhovat jsem ji nemusel, protože tuto pro mě silně neoblíbenou činnost udělala už mašina. Nadávání manželky pomalu ustávalo a tak jsme se pomaličku vydali k domovu. Těch 60km bylo opravdu svízelných, protože ovladatelnost se blížila nule. Vidlice jsem koupil nové, krev umyl a manželka udělala takovou svíčkovou, že by se olizoval ten nejlepší labužník. Na silných strojích jezdím dodnes, příhod se zajíci a jinou menší zvěří jsem zažil několik, ale tohle nezapomenu nikdy.

 2. mučačo

  to je blbost podle mě jíí nemoh roztrhnout kdyby do nínajel tak by se rosekal
  kdiž sem se švárou srazily s nákladákem srnu tak pěkně velká škoda byla na autě :D

 3. $RoSoNeR!$™

  Kdyby nebyl líný a zašel si rovnou do lesa na houby, mohl si tuto „baštu“ ukuchtit – > Srnčí guláš na houbách … Srnku už měl naporcovanou a není nad čerstvé maso … :)

 4. $RoSoNeR!$™

  Houby očistíme a dusíme na oleji společně s kmínem pepřem. Nyní si osmahneme na oleji drobně nakrájenou cibuli, přidáme nakrájená maso ze srny (na kostičky) , sůl a dusíme. Maso občas podlijeme vývarem z masoxu. Když maso změkne, přidáme kečup, kysanou smetanu, červené víno, papriku, podušené houby a vše krátce povaříme.Nakonec trochu zahustíme hladkou moukou …

 5. VITACCIT

  Chudinka malá …
  Snad se už taky „rozstřelil“ o nějaký strom :( !

 6. bobiik

  NiRvAnA- hmm chčiju tady asi smíchy mno …. Nojo maso na silnici :D

 7. NiRvAnA

  to byla srna a běžela z Brna,,ha ha ha ,,vtipné ,že?

 8. dellisa

  ..tak mně taky nedělá potíže rozdrtit srnu autem..mám na předku pevnou mříž…ale já na rozdíl od tohoto ty srny sbírám…koření na divočinu mám, tak se hodí…jééé, gulášek ze srnky….