Motorkář srazil ženu a dítě

Žena přecházela silnici s dítětem, když v tom do nich narazil motorkář. Motorkář nelenil a dal se jako správný člověk na útěk. Paní se za ním rozeběhla ale neměla štěstí. Vypadá to, že nehoda nebyla vážná.
Motorkář srazil ženu a dítě

Motorkář srazil ženu a dítě

32 komentářů “Motorkář srazil ženu a dítě”

 1. moreska

  ty vole kur.. ja ho dostat pod ruky parchant jeden zasr… buzer.. bych mu ty riditka narvala do riti jeste ze je prcek v pohode

 2. lulinka

  Všichni tady:Že vás to do prdele baví!!!!!!!
  K videu:měla jsem o ty dva nebohé hochy strach ale naštěstí se jim nic nestalo ,doufám že ta matka má aspon výčitky co se všechno mohlo stát……………..

 3. pospa65

  Utikala proto ze na riditkach nechala sve Oko!:-D

 4. dellisa

  Zod…:DDDDDDDDDDDDDD….ty jsi stejnak přiblblik hele :DDDDDDDDDDD…jinak tu fotku našel můj syn u mě v pc / tam, co se řežeš/…a chudák nechápal…jen se zeptal?….to je normoš člověk, nebo psychicky labilní?…hádej..co jsem mu odpověděla?….

 5. VITACCIT

  Jinak k videu. Určitě motorkládu zrovna osahával spolujezdec, že se plně nevěnoval řízení toho šrotu. Že, motorkáři ?

 6. VITACCIT

  Ahoj axxo. Jako tvojí omluvu bych to viděl na olíznutí mojich bot a lehnutí k mojím nohám, pse! Jinak je to docela legrační „koukat sem přes sklo a nemoct sem nic napsat“.
  Jinak můj nový rekord. Už jsem měl tuším že třikrát BAN půl denní, dva celodenní, ale třídenní snad ještě nikdo tu.
  … stejně se nepolepším … :DDDDD

 7. SaxxoFON

  brácho axxo woe, nedělej tady ostudu. Jsem tě čekal včera o půlnoci v tom gayclubu a ty si wůbec nepřišel woe. Ti říkám lehni!