Motorkářské bundy a rukavice nepomáhají

Jsou případy kdy motorkářské bundy a rukavice nepomohou ochránit jezdce. Tentokrát se chytrý motorkář rozhodl předjet auto. V protisměru ho smetl řidič jiného automobilu. Motorkář skončil brutálně rozpůleným tělem. Motorkářské bundy ani rukavice v takovýchto případech nejsou nic platné. Smrt motorkáře.

Motorkářské bundy a rukavice nepomáhají

Video bylo smazáno.

Motorkářské bundy a rukavice nepomáhají

9 komentářů “Motorkářské bundy a rukavice nepomáhají”

 1. fredy

  Dyt na sobě žádnou bundu nemaj!!ani motorkářský kalhoty!!ani tu helmu..tak co to teda je??a kterej kretén to sem vůbec dal..Já tedy zastávám názoru že motorkářský vybavení je dost důležité..a měl by je mít každý motorkář!!a určitě to pomáhá pateřák chraniče loktu atd…můžou zachranit život a samozdřejmě dobrá helma!!!!!

 2. chrunko600rrYamaha

  TO KTO POVEDAL ZE SLI NA MOTORKE?????JA SOM TAM ZIADNU NEVIDEL…A ANI PRILBI NEMALI,HMMMMMMMMMMM,ZAUJIMAVE,,,,CO JA VIEM JE 2 MAM AVIEM ZE 100% SA NEDA IST BEZ NEJ TAK RYCHLO ABY SA MOHLI TAK ROZSEKAT,,,TAKZE NAJIVKY VERTE DALEJ ZE SLI NA MOTORKE,,,COKED SUTO CHODCI A OBETE AUTONEHODY???!!!!!!!

 3. pufmuf

  Nikomu nic zlého nepřeji, ale kolikrát jezdí jak hovada a to je výsledek.

 4. Tak tyto názory kreténků,kteří jsou ještě na živu snad ani nejsou nutné číst,fakt chudáčci,na které by to taky mělo čekat,aby jim sklaplo.

 5. Krutovládca

  Ani som nevedel že sa vyrábajú motorkárske rifle.

 6. $RoSoNeR!™

  Použij Vanish, a skvrn po motorkářích se zbavíš… :o) Ikdyž vtomto případě bude stačit bohatě jen pytel….

 7. milhauss

  Chtěl bych to potom blbovi uklízet