Muž vykonal potřebu na vlakovém nástupišti

Indie, muž na videu si v úplném klidu vykonal potřebu na nástupišti plném lidí. Není co řešit, když musíš, tak musíš…

Muž vykonal potřebu na vlakovém nástupišti

Muž vykonal potřebu na vlakovém nástupišti (VIDEO)

13 komentářů “Muž vykonal potřebu na vlakovém nástupišti”

 1. Homolka

  Tykva Bukvatyr: Jak je v Praze

 2. vašnosta

  Chacha ty mě bavíš kokoute zajdi si k psychiatrovy a nech si předepsat ňáké prášečky a hoď se za včasu do klidu. Myslím že ti těžce hrábe v palici a máš prvotní příznaky ňáké duševní choroby (myslím že schizofrenie se ta nemoc jmenuje) opravdu si zajdi k lékaři mohlo by ti to pomoci. Navíc nikdy nepochopím lidi co zuří u počítače když čtou cizý příspěvky.

 3. Deus

  Kokou: 1. nikdy jsem se o slovácích nezmínil. 2. Požaduj mé zablokování. 3. Požaduj i své zablokování. (velice originální) 4.Říkáš tu spoustu novinek, o kterých jsem samozdřejmě neměl žááááááádné tušení viz. anonymizér. 5.Iniciativní malotupci mají před sebou velkou kariéru viz. bonzáci, práskači, spolupracovníci jak Gestapa, tak STB. 6. Jsi zbytečný člověk.

 4. KOKOU

  Napřed si to přečti a pak kritizuj.Jinak podmět stačí k tomu aby se tyto stránky začaly vyšetřovat a podle tvé IP adresy tě pak najdou a nepomůže ti ani anonymizér.Klidně si tady dělej co chceš Deusi ale pokud ty tady napíšeš nebo Ráďa (Vašnosta je Ráďa) že jsou Slováci a i jakýkoliv jiný stát a národ hovada ať vymřou a jiná podobná prohlášení tak budu já první kdo na vás podá trestní oznámení prostředků a času na to mam dost a to udělám velice rád to za 1.
  Za 2 čárky prostě nedělám.
  Za 3 budu po správci požadovat tvé zablokování.
  Za 4 končím s tímto jménem a budu pod jiným proto žádám Admina aby toto jméno zablokoval.

 5. Deus

  Pan mravokárce kokou. 1. Tato stránka je o ůplně něčem jiném, než ji používáš ty. Komenty jsou až druhořadé, ne-li nepotřebná věc. 2. Chceš dát podnět podnět na zrušení, jo?
  Chááááááááááááá. Ve tvých zbytečných příspěvcích je milión pravopisných chyb a celkově je tvůj komentář výše napsaný totálně špatně. Slovosled, gramatika atd. všecko blbě. V PODSTATĚ SI TO MUSÍ ČLOVĚK PŘEČÍST DVAKRÁT, aby pochopil, jak to myslíš. Myslím, že s tou výhrůžkou jsi tady určitě nezabodoval.
  3. Jsi zbytečný člověk.

 6. vašnosta

  to je Kokou ,že se nestydíš smraďochu:-)

 7. MILANO

  co to je za curaka takhle chcat jak naka devka se mel nekam otcit do rohu nebo krovi ne picus jeden

 8. Deus

  Vlak přece nebyl ve stanici, tak o co jde?

 9. KOKOU

  Hele Admine buď spravedlivej a dej to i k Ráďovi ten zase hanobí Národ a Rasu což je trestní čin tak buď objektivní a spravedlivej a pokud to podporuješ podílíš se na porušování zákona a jako takové mohu dát podmět na zrušení tvých stránek.
  Admin: Pokud někde píše vulgární slova, mažu hned, pokud někde píše pod jiným nickem mažu dodatečně, važ slova při komentářích a budou publikovány, to samé platí ovšem pro všechny.

 10. Ráďa

  Na nástupišti plném lidí, že jsem si nevšiml. No, ale snažil se být nenápadný to se musí uznat no. :-))