Muž vyskočil z jedoucího auta ve kterém nechal ženu

Muž vyskočil z jedoucího auta ve kterém seděla žena. Při policejní kontrole policajt zjistil že řidič má starý řidičák. Muž za volantem nelenil a dal se na útěk. Nakonec vyskočil z auta a snažil se zmást policii. Nepovedlo se.
Muž vyskočil z jedoucího auta ve kterém nechal ženu

Muž vyskočil z jedoucího auta ve kterém nechal ženu

21 komentářů “Muž vyskočil z jedoucího auta ve kterém nechal ženu”

 1. radik.0707

  on tu svoji manželku musel hooodně milovat hihi

 2. Ty by sis tím nikdy nezačal? No to mě dojalo a co ten první koment ve kterým Rosonera přímo buzeruješ? A týká se mě to jako každýho kdo čte takovýdle nesmysly, kterýma nám tady zaspamováváš stránky. Tak si příště přestaň hrát na chytráka a radši drž hubu!
  A mlel si něco o nějakým psím bobku, to seš ty, nebo to máte dneska k obědu? :D Ty si v každým komentáři protiřečíš, kecům takovýhodle kkta se můžu jenom smát.

 3. Jarin

  $RoSoNeR!$™Ahoj,jsem po noční a musim přiznat,že jsem na tebe myslel skoro celou noc,moc mě mrzí,jak jsem se vyjádřil o tvé matce,kdyby tě dál rozmazlovala,tak bych se tim tak netrápil,je mi líto,že už odešla a já o ní tohle napsal,já bych s tim nikdy nezačal,jen jsem na tebe reagoval,ty jsi začal s rodinou,myslim,že po takový ztrátě si člověk prožije svý,já naštěstí mam rodiče oba a mam je rád,myslim,že ty jsi hodnej kluk,na to jsem přišel po tom co jsme si tak hezky povídali a přiznávám,že když jsem se někdy nudil,tak jsem nějak okomentoval tvuj komentář,protže ty si vždy tak hezky reagoval,už to neudělám a ještě jednou se ti omlouvám.Nereaguj na mě,protože já sem už nikdy nepříjdu.Přeju ti hodně štěstí,měj se.

 4. Jarin

  zod:Je,je to to nejubožejší,ale já bych s tim nikdy nezačal,jen jsem reagoval na vaše přiblblý narážky,nechápu,proč ty se mezi nás sereš,nikdo se tě na nic neptal,tak zavři ten tvuj páchnoucí zobák a dál v klidu masturbuj,psí bobek má dle mého na světě větší význam a smysl,než ty.

 5. Komu říkáš uslintanej potrate ty Jarine, šuline. Kolik ti je chlapečku – 14? Rodiče tě moc pouštěj k internetu, tohle je web pro starší lidi, tak se tady nepokoušej buzerovat. Myslím si, že je dost ubohý urážet člena něčí rodiny, zvlášť v tvém případě, když tvoje matka je akorát špinavá coura, která si jinak nedokáže vydělat. Zkus to s tím práškem na uklidnění šašku, možná pak ze sebe přestaneš dělat debila :D

 6. Jarin

  zod:Ty uslintanej potrate,tebe se někdo na něco ptal,že se vtířáš?Já myslim,že ten černoušek z auta vyběhl proto,že ho svědily filcky,který na něj přeskočily z vousů tvojí promiskuitní mámy,tvoje upocená máma je na to zvyklá,ale každej není takovej špindíra.

 7. Jarin

  To promiň,proto říkám,že navážet se do někoho z rodiny se nedělá,takhle to pak může dopadnout.

 8. $RoSoNeR!$™

  Jarin – Hele nerozčiluj se a vem si prášek na uklidnění:D Sám Jsis o ten komentář řekl … :D Jinak děkuju, žes mi přesně popsal, jak jsi přišel na svět … (To stím záchodem atd … :D) Ale nebylo to nutné …
  Už nevíš co napsat, tak řešíš můj pravopis – ty si šašek :DDD Tahle stránka není o českém pravopisu, to musíš jinam.
  Svou matku mohu těžko požádat o překontrolování, poněvadž už nežije – debile … ale nevadí, zkusil jsi to :)))

 9. Jarine, ty šuline, kdy ty dospěješ.
  Ani se nedivím, že tvůj fotr z toho auta vyskočil, když čekal, že z toho bude nějaký retardovaný děcko jako jseš ty:D

 10. Jarin

  $RoSoNeR!$™Je hezké,že používáš občas při oslovení velká písmena,ale jinak tam máš chyb až do prdele,požádej tvojí blbou mámu,ať ti to překontroluje,nebo nevlastního taťku,až vystřízliví.

 11. Jarin

  $RoSoNeR!$™:Rodiče sem netahej, odpade,to se nedělá,taky by se ti asi nelíbilo,kdybych tady vyzradil,že tvoje máma na dva dny usnula ožralá v pajzlu na pánských záchodech a kdo se šel vyblejt,tak si s ní užil a po 9 měsících jsi se vylíhl.

 12. Jarin

  ommaho:pracuji a nevštěvuji lékaře v SRN,za návštěvu zaplatim 10 euro a tři měsíce můžu chodit k lékaži třeba každý den a už nic neplatim,tam je to k platu nepatrná částka,za zákrok jsem ještě nic nikdy neplatil,jen u zubaře za můstek,půlku já,půlku pojišťovna,cena možná menší,jak u nás,bílý plomby jsou též zadarmo,u nás platíš za kdejakou hovadinu,ale je pravda,že se máme kurva dobře,když mi kolega řekl,že si udělá hezký večer tak,že si ohřeje vodu a naloží se do vany,tak jsem se musel smát,ale je spokojenej a na nic si nestěžuje.Co máš proti KSČ?takhle zadlužený a vykradený,jak jsme teď,jsme ještě nebyli,20 let po revoluci.

 13. $RoSoNeR!$™

  .. u videa : policajt-rozpuleny-nakladakem-velice-brutalni-video … je naše kompletní „výměna názorů“ … dle nich usoudil, že jsem jako negr, kterému když někdo ustoupí, ihned toho zneužije … Je to RASISTA!:D

 14. $RoSoNeR!$™

  Skull – Kdepak, jediný, kdo je tu rasista, je Jarin – dle jeho komentu …
  Zřejmě žije v doměnce, že pokud se udělá ústupek „Černouškům“, Ti toho okamžitě zneužijí, oproti „Bělochům“ …, kteří jsou svatí :D

 15. Skull

  Jarin:tvuj koment jsem trochu nepochopil vysvetli-černouškům jakmile se udělá ústupek,okamžitě by toho zneužili,oni jsou,jako $RoSoNeR!$-tim oni myslis co?rasisti bo co?

 16. $RoSoNeR!$™

  Jarin – Já ti nevim ,ale myslim si, že v autě seděli Tvoji rodiče … A tvá matka zrovna oznámila Tvýmu otcovi, že čeká dalšího „Jarina“ – a to vyskočení tvýho otce za jízdy, byla jasná reakce toho , jak byl ztoho všoku, protože pomyšlení nato, že počal dalšího retardíka Jarina #2, by asi „rozsekalo“ každýho. Tak nemarnil čas, a rozhodl se opustit tvou matku už za jízdy – jak originální …

 17. ommaho

  # Srp 26th, 2009 at 11.32

  VITACCIT za 1. jak čtu že chceš od každého peníze :-). Tak ty seš jeden z těch co si vydělá tak 15000kč čistého a má výdaje 16000kč měsíčně, tak to řešíš všelijakejma půjčkama a pomalu jdeš ke dnu!!! A to samé chceš od státu!!! Stát má také nějakej příjem a výdaje a nemůže hospodařit se ztrátou, ale to je ekonomika a tu ty nemůžeš pochopit :-D. Za 2. kdes vzal to že jsem na straně ODS??? Za 3. mám 2 děti a ženu na mateřské. Poplatky už chtěl zavéct ten tvůj miláček Rath(10kč), to pro pořádek. Jo také polatek za vzduch řiká se tomu vzdušné zavedli už Komnčové ( je to v rekračních oblastech). To taky nebudeš znát. Znovu zdůrazňuji, že nejsem členem ani zastáncem ODS!!! Každej nadáváte na naše zdravotnictví v jakým je stavu, ale jak máte vyndat peníze to je zle!!! Zajímal ses kolik třeba platí Němec pojištění a následně potom u doktora a za ošetření??? Nabij se informacema jedˇ se taky podívat někam za hranice unie a zjistíš, že se máme jako prasata!!! Jenomže my si budem pořád na něco stěžovat….Za 4. ty vajíčka a kameny je třeba házet na mýtingách KSČ !!!!

  Ps: Nafackuj si za ty Komanče před zrcadlem :-D. Tady je plat tvého idola Paroubka http://www.youtube.com/watch?v=Sta6BgvWvDc&feature=related

  Tvůj ommaho
  # 29 VITACCIT Srp 26th, 2009 at 21.35

  … nepřesvěčil jsi mě. Volím Čssd.

 18. Nikdo nebude takhle utíkat kvůli tomu, že má špatnej řidičák. Řekl bych, že v tom bylo něco víc např. drogy.

 19. Jarin

  Kdyby tam tak moc tvrdě netrestali kdejakou hovadinu,tak by se nic takovýho nestalo,ale je pravda,že černouškům jakmile se udělá ústupek,okamžitě by toho zneužili,oni jsou,jako $RoSoNeR!$™,jsem moc zvědavý,jaký on k tomu má komentář.