Nahý muž v Los Angeles

Být nahý na ulici není jen tak. V Americe už vůbec ne, že si pro něj přišli jenom hasiči je divné. Rána paralyzérem od pořádného oficíra by mu otevřela oči.
Nahý muž v Los Angeles

Nahý muž v Los Angeles

10 komentářů “Nahý muž v Los Angeles”

 1. _RiCHiE_

  VITACCIT.com:A já si pořád čoveče říkal,že když sem provozoval doma…“ruční sex”,tak že mě za oknem někdo šmíroval,atos byl nakonec ty jo?!Jo tento koment není určen jmenovitě a píšeš mě,zato si dej facku.Jojo,ale nikdo by proti nim nic neměl kdyby to byly normální holky a ne takový dylinečky co sem lezou,a ty seš asi teda vtom případe když mi gayové a panicove, tranvestita nebo máš v normálním životě o holky nouzi,že se jim aspon tady snážíš lízt do prdele ….a že ty si ho nemusíš honit?:DTo mi je jasný,že ještě nevynalezly mikroskop kterej by toho malinkýho lumpa našel,tak ani nemůžeš:o)

 2. VITACCIT: Tebe jako správce těchto stránek a nejchytřejšího filozofa nejde neuposlechnout. Beru vše na vědomí. Amen.

 3. VITACCIT.com

  Pája – zase nic? Ty tu jsi, vím to. Tak takhle bychom nebyly kamarádi. Ty víš co chci. VITACCIT@seznam.cz ,jo? :)

 4. VITACCIT.com

  Proč dvakrát? Použil jsem jedno nevhodné slovo.Dle žlutého rámečku bude ten první smazán.

 5. VITACCIT.com

  JEN PRO NĚKTERÉ OSOBY,MUŽSKÉHO POHLAVÍ PÍŠICÍ KOMENTY NA STRÁNKÁCH CAFE TIME :
  Já mám pocit jako bych se octnul na gay stránkách. Napíše tu ženská a vy jste z toho hned hotoví. Nechápu proč. Začínáte mi připadat jak panicové,hotoví z opačného pohlaví. Ať jsem napíše svůj názor,proč do nich neustále ryjete. Nemusíte to snad číst, ne:(? Navíc jejich komenty většinou nejsou zaměřeny proti vám. Začínáte se chovat jako buzny. Nic proti vám nemám, ale dejte jím konečně pokoj,kreteni. Komentujte videa a osoby útočíci proti vám, ne každou ženskou co sem napíše. …tak nějak si představuju gay stránky.Pozor ženská “fůj”,co homodějové? Je vidět že doma provozujete “ruční sex”. … a klidně za to do mě rypejte, já si ho honit nemusím.
  _RiCHiE_ – ty milej zlatej si přepiš zpět svůj nick na Doktor
  Tento koment není určen jmenovitě – nikoho z vás nechci tímto urážet.Vy sami se nad sebou zamyslete komu je toto určeno.

 6. vašnosta

  to je hňup kdyby si vzal trencle nemusel pak chodit v takovém horku v péřové dece

 7. Ráďa

  Deus: No on tam jel v utajení nenápadně víš :)

 8. Ráďa: Paroubek jako komunista by nejel do imperialistické USA.

 9. milhauss

  Řidiči měli pěknou podívanou?Tsss bych se poblil