Nehoda akrobatického letadla

Nehoda akrobatického letadla v Argentině dopadla tragicky. Pilot při představení ztratil kontrolu nad letadlem a dopadl na zem. Národní šampión zemřel okamžitě.
Nehoda akrobatického letadla

Nehoda akrobatického letadla

11 komentářů “Nehoda akrobatického letadla”

 1. ulhon

  lítal pěkně, ale pak to nevibral. Škoda toho letadla.

 2. Ráďa

  klof: jojo jsem malej, ubohej chlapeček a buďte na mně hodní:)

 3. klof

  hele nechte nemocnyho radečka v klidu jo,tak krute dětstvi co ho potkalo se jen tak nevidí,tak alespon trošku toho soucitu s pitomečkem

 4. Ráďo já bych Tě spláchl do hajzlu ještě dřív, než by jsi se dostal do takovýho tunýlku, kde by jsi závodil s ostatníma Tobě podobnýma blbečkama s ocáskem. Alespoň by jsi tady netropil takovou škodu.

 5. Mikal

  nema stim letadlem delat blbosti

 6. Deus

  Takové přistání se jen tak nevidí. Jestli měl airback, tak je v poho.

 7. Ráďa

  mikewitl: jsem ještě náctiletej a jsem z planety Země, stačí?

 8. mikewithl

  Ráďo jěště že blbost nebolí, jinak bys hodně trpěl… Přeju hezký zbytek dne a už se dej do kupy chlape, je to na ostudu. To co od tebe čtu, někdy si fakt říkám jestli je to pubertální děcko nebo „dospělý“ člověk s nějakým retardem na mozku. Mohl bys taky někdy napsat něco o sobě, chtěl bych vědět odkud jde tolik hloupých keců. :)

 9. Ráďa

  hahaha jak se to snažili hasit volové:)

 10. fešák

  jestli neuhořel,tak je živej…ale perfektně vybral to přistání.myslel jsem že přistane po kolmici…tenkrát se tomu prostoru,kde stojí dnešní kostel sv. Jakuba říkalo prasečí rynk.selátka se prodávala vždy ve čtvrtek a v pátek a byla umístěna v dřevěných ohradách o rozměrech 1×2 metry…