Nehoda kamionu na italské dálnici

Nehoda kamionu na italské dálnici. Tragickou chvíli zaznamenala dopravní kamera. Kamion z neznámých příčin vjel do protisměru a srazil se s osobním automobilem a kamionem. Srážka skončila výbuchem. Během okamžiku bylo na dálnici sedm mrtvých lidí. Tragická nehoda kamionu na italské dálnici video.
Nehoda kamionu na italské dálnici

Nehoda kamionu na italské dálnici přiložené záběry i po nehodě.

Nehoda kamionu na italské dálnici záběr z dopravní kamery.
Další nehoda kamionu na dálnici.
Nehoda kamionu na dálnici.

19 komentářů “Nehoda kamionu na italské dálnici”

 1. miloprd

  Tak tedy pánové,jste samá srandička a sprosťárna…Skončil jsem na kamionu před dvanácti roky(jezdil jsem pouze západ-Francie,Espaňa,Benelux,Dánsko,Švédsko a samozřejmě Německo-19let)-je mi 48roků a ze strachu,že mi takový nějaký hovado se střelí ze silnice jsem šel od toho…Dnes už pouze učím řídit takový RYCHLOKVAŠKY,jako jste vy a je to dost těžký….Fantomas

 2. hyneczek

  no,já si myslím,že si schrupnul a pak se najednou probral…

 3. Respox

  Saurone prázdný kamion váží 14t :) , ale pokud ho naložíš uhlím tak váží třeba 42 tun . Ono řídit kamion není prdel ikdyž teď je to ulehčený všema serepetičkama ale i tak je to záhul :)

 4. Sauron

  Grizzly kdyby neco tak to vazi 25 tun a navic kdyby se mu na tom neco vysralo tak snad zatocim tam kde nic nejde a ne jeste do smeru kde jede nakladak volant se mu urcite nezasekl myslim si ze udelal sebevrazdu

 5. felix holzmann

  ….to RISO: Moc bych Ti z celého srdce přál, aby se takový průser stal Tobě, aby Tě tady taková paka jako jsi ty mohla ve stejném duchu opěvovat na netu.Magore!

 6. lmoijmiojio

  no co posrali by se do kalhot a volali maminku

 7. Grizzly136

  vy jste všichni ko… mě jen sere, že hned každý odsuzuje toho řidiče nákladáku, není to žádná prdel, by mě zajímalo co byste dělali kdyby se vám něco vysralo na takovém kolosu, který váží dobrých 40 tun, by jste srali do plenek.

 8. fešák

  no tak to jsem zase o kus chytřejší. příště, až pojedu Španělsko vím, že pokud zapnu výstražný, můžu zrychtovat v plným kvaltu kilometr dálnice ve všech směrech. prostě to prošněruju všemi směry a na plachtu dám dvoumetrovou ceduli: JEDU JAKO RAS! a myslím, že po mém počínání bude na vozovce masa jako od rasa…

 9. Ráďa

  Grizzly 136: teď si mě vážně pobavil, že zapnul výstražná světla to je hlavní :)))))))))))))))

 10. Grizzly136

  kotelnik: netop tady pič……:-)

 11. Grizzly136

  Riso: kdo ví co se stalo, jestli sis nevšiml, tak ještě než se ten kamion strhl, tak řidič zapl výstražné světla, takže měl asik poruchu nebo tak, i to se může stát!!!

 12. VITACCIT.com

  Nehody, nehody, auta … . Video super, ale chtělo by to i změnu. Třeba koňský povoz, versus auto, náklaďák, dav lidí … .Kůň samo. musí chvíli žít abych viděl přicházet smrt v jeho očích … . Café Time – nemáte tam něco ?

 13. kotelnik

  Ráďo někdy ty tvoje komenty mají říz,ale tenhle fakt stojí za pitchu

 14. Z neznámých příčin, jo? Co je na tom divného jezdit v protisměru? Já tak jezdím často a ještě nalitej a je to sranda, tak co?

 15. Ráďa

  To se mi mocinky líbí éště, éště, éště :)))))))))

 16. milhauss

  Kaskadér,kaskadér.Nabral ten správný směr:-D

Zapojte se do diskuze.