Nehoda motokáry

Nehoda motokáry, která nakonec skončila v plamenech. Podívejte jaké měl štěstí tento závodník, když vypadl ze své motokáry. Závodník vůbec netušil, že za ním hoří jeho stroj.

Nehoda motokáry


Get the Flash Player to see this content.

Nehoda motokáry

22 komentářů “Nehoda motokáry”

 1. Yong Kung

  Pepo,Deus byt stara Hulibrk.. Rada to uz skusit…

 2. Josef

  Jo tak to si dej radeji bacha abych tě někde nevykouřil, ale věř tomu bylo by to zcela v jiném stylu než si ty představuješ.

 3. Josef. Umíš pěkně skloňovat „reagovat“, ale teplouš jsi tak, nebo tak, teplouši teplej vysmahlej.

 4. Josef

  HM, já reauguji na tebe protože ty reaguješ na videa, nereagoval bych kdybys ty nereagoval tak hloupě a debi.lně. ano starám se bo mě to sere jak hloupě někteří z vás včetně tebe reagují a proto je i moje reakce taková, sice nereaguješ tak debilně jak ráda ale pořád reaguješ nestandartním způsobem, což mi dává důvod abych já reagoval na tvoje debiln.í přízpěvky. jo a opravdu nejsem teplej.

 5. Josef: Ale já reaguji na videa a ty na mě a na druhé. Komentuj video, né mě teplouši!

 6. Souhlasím s tebou Josefe. Jejich názory ukazují jejich inteligenci. Odhaduji to na nízkou pralesní školu.Ale docela mi je jich líto, že to dávaj tak hlasitě najevo.Prostě takový lidi mezi námi žijí a my se s tím musíme bohužel smířit.

 7. Josef

  for falk: ani sem nevědel kolik je v čr kretén.ů , krom politiků, samý de.bi.lo.vé narušení. No a na tyto stránky chodím protože se taky dívám na ty videa ale rozhodně mi nepříjdou vtipný a nepíšu k nim takové ubohé, kryplovácké odpovědi jako nějací duševně narušení labilní retardi jako jste vy rádo, vašnosto, deusy, milhauzy a snad i ty lipto. jste hova.da a na vaše reakce budu psát neustále at se vám to líbí nebo ne.

 8. Začni u sebe, zamysli se ,uklidni se, dej si prášíček a zační znovu. Moc ti to nejde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. lipta

  falk:Píšu tady poslední komentář,to už neni možný co sem chodí za kretény.falk vykuř josefovi.

 10. Pro lipta: No tak kámo ty jsi ještě horší hovado než Ráďínek. Ten je ještě na úrovni. Ale u tebe je vidět, že máš prázdnou bednu. A ta poslední věta, pouhopuhý akt zoufalství, zoufalého člověka. Dojdi si k lékaři on ti určitě pomůže !!!!!!

 11. lipta

  falk:Ty si tady chyběl.Ani k jednomu videu,si nenapsal jeden komentář,Jenom čumíš na to,co píšou ostatní.Nic si sem nenapsal,jenom samí připomínky.Ještě že sis našel labilního člověka,nějakým jménem JOZEF.Jejich víc víc,ale to je jedno.Tak by mě,třeba zajímalo,proč sem vůbec na tyhle,stránky chodíte??A hlavně vás bych chtěl vidět,rozkuchaný…..

 12. Josef

  další pi.čus aka rada, menuje se milhauss, no nic, ke třem bratrům se našel čtvrtý. jo a ty stupidní příspěvky nemají nemají vůbec štávu. nic v tom není jen h.o.v.a.d.i.n.y od nejakého školního pubertálního h.n.u.p.a.

 13. milhauss

  for falk a stepuse.Fakt nevim co vas na tom prudi.tak to nectete.ale diky takovejm stoupum jako ste vy maj radovi komenty stavu.Tak jen vic takovejch jako jste vy.

 14. pro Stepus: Já si z toho nic nedělám, on taky píše pravopisné chyby a upozorňuje ostatní. Ale narozdíl od něho máme rozumné názory. Vsaď se, že má radost jak malý chlapeček, že mě dostal na pravopisné chybě. No nic nemění na tom, že budu psát pořád proti němu, dokud nedostane rozum a nepřestane otravovat stupidními, až primitivními názory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 15. Stepus

  Falk:čus kémo s teho stupidního impotenta si nic nedelej neví co mluví je to velice nemocný člověk a hlavně velice tupé hovado

 16. Ráďa

  falk: máš tam pravopisnou chybu ty psychopate ve slově přiblblÝ se píše tvrdé ý :-))

 17. Á náš malý přiblblí psychicky labilní Ráďa si našel stejně psychicky labilního kamaráda no to už jste čtyři !!! Ale nás je víc HA HA

 18. Ráďa

  lipta: máš bezva komety jsi asi veselá kopa co pane :-))

 19. Ráďa

  Škoda, že neshořel mohla být bezva grilovačkááá :-))

 20. Ty jsi teda Extra hovado ty jsi tady chyběl. Na tu hlavu by jsi měl spadnout ty, ty Kreténe aspoň by se ti rozsvítilo v palici. Stejnak tam máš samí hovna!!

 21. lipta

  Zásadní chyba,měl dopadnout na hlavu,a né tak dobře.Kvůli tady těm neni sport zajímavej.