Nehoda motorkáře a jeho veliké štěstí

Nehoda motorkáře a jeho veliké štěstí. Pokud nedá auto přednost motorce dopadne to často nehodou. Tentokrát motorkář přežil hrozivou nehodu bez většího zranění. Nehodu motorkáře v Polsku natočila bezpečnostní kamera. Podívejte se jak vypadá štěstí v neštěstí…
Nehoda motorkáře a jeho veliké štěstí


Nehoda motorkáře a jeho veliké štěstí
Něco dalšího…
Auto moto v jednom – Nehoda motorkáře

8 komentářů “Nehoda motorkáře a jeho veliké štěstí”

 1. lexa 44

  Rikam to porad, tatinek koupil klouckovi motorku, a on musi prece vyzkoset a vyzdimat zni co nejvic.pak to nema bejt vorvany jak samice.

 2. VITACCIT – protože motorkáři jsou něco jiného než řidiči aut, většinou mezi sebou i pokecají, třeba když se potkají na pumpě, samozřejmě jsou i vyjímky, hold motorkáři jsou přátelští lidé :)

 3. ferda

  Chyba byla nejspíš na obou stranách – nepozornost – vyšší rychlost.
  Je pravda, že motorkáři (spíš většina) jezdí jak blázni, ale oni šoféři čtyř a více kol také nejsou svatí. Mě osobně vadí každý kdo mě nějak ohrožuje – bez vyjímky. Naschvály nedělám, ale jsem jen člověk ….

 4. Stanley

  Dát přednost motorkáří? :DDD Asi taková hloupost, jako dát si zmrzlinu s hořticí.

 5. VITACCIT

  S tebou rozhodně né, buzíku …

 6. Tomáš

  Myslim že by ses stejně neměl s kým zdravit. Blbečku.

 7. VITACCIT

  Mám dotaz. Může mi někdo vysvětlit proč se motorkáři na silnicích mezi sebou zdraví ??? Myslím tím, mávnutí na sebe rukou.
  Mám dvě auta. Jezdím, no trochu rychleji, troubím na pomalu jedoucí vozidla které mě blokují svou pomalou jízdou (pod 50km/h), sestřeluji ciklisty ostřikovačemi, troubím na chodce na přechodu (vždy zrychlí a jak blbě čumí) a vydím-li důchodce blížicíbo se k přechodu nebo „nedej bože“ na přechodu tak podřazuju na nížší převodový stupeň a dupnu po plynu. Motor chytne krásně vysoké otáčky, vynikající tah a rázný zvuk jejž vetšinou stačí na toho plesnivce aby mi dal přednost. Ale že bych se ještě zdravil s projíždějícími řidiči tak jak to dělají motorkáři mezi sebou …
  Fakt stupidní :(