Nehoda motorkářů na dálnici

Televizní štáb se nestačil divit když natáčel nehodu na dálnici. Nejenže natočil první nehodu ale vzápětí se jim do záběru dostali další ochotní herci.
Nehoda motorkářů na dálnici

Nehoda motorkářů na dálnici

11 komentářů “Nehoda motorkářů na dálnici”

 1. Vitacit ma naprostou ale naprostou pravdu! Vitaccite ses borec! motorkari sou primitivni paka !

 2. VITACCIT

  HooX – hmmmm, dobrá otázka. Viděl by jsi mě, asi by sis mě spletl s „Oi“. Takže ty dlouhé vlasy tedy nemám. Ale poslouchám punkovou hudbu. Líbí se mi ženy. A mám dokonce i manželku. Ale disko jsem taky kdysi poslouchal. To jsem byl ještě „mladý“(1998 skončilo to vojnou). Tak si sám vyber kde mě chceš přirovnat. Je to tvoje věc – je mi to jedno. Mám dvě auta. A řidičský průkaz mám skupiny A+B a to 12.let. Jo? Hezký den …

 3. HooX

  VITACCITE, maj mastny vlasy atd-se mi zda ze spis ty ses buzna…Nebo ruzovouckej diskant…Jinou moznost nevidim,tak se priznej-HOMO nebo DISKO??

 4. Sauron

  VITACCIT ja sice jezdim na krosce ale take nemam rad motorkare…na silnicich jezdej jak prasata,dela to ramus akorat se predvadej a stejnak si rozbijou hubu

 5. VITACCIT

  … jen v teple se to jezdí dobře, co homouši? :DDDD

 6. VITACCIT

  To proto že vy (určitě i Ty) buzny nejezdíte i v zimě.

 7. jirka

  vitacit je hloupé dítě podívej se na statistiku 2007 a 2008 o nehodovosti na českých silnicích auta nákladáky motorky a zjistíš že v poměru na sto nehod jsou nejméně nehodoví motorkáři.

 8. ommaho

  VITACCIT máš naprostou pravdu!!! jsou to paka

 9. VITACCIT

  Neuvěřitelné co všechno jsou schopny buzny (motorkáři) udělat. Tady je vidět kdo na silnicích ohrožuje bezpečnost a plynulost silničního provozu. Omlouvá je jen, že jsou všichni reterdovaní. Všimly jste si, že např. „Chopper motorkáři“ mají dlouhé mastné vlasy, neumí se chovat jsou hnusní a smrdí ???