Nehoda policejního vozu na křižovatce

Nehoda policejního vozu, který projížděl křižovatkou ve vysoké rychlosti. Do policejního vozu z boku nabouralo osobní auto. Celou nehodou zaznamenala bezpečnostní kamera. Nehoda se stala v Rusku.
Nehoda policejního vozu na křižovatce

Nehoda policejního vozu na křižovatce

Jeden komentář “Nehoda policejního vozu na křižovatce”

 1. VITACCIT

  Otázkou zůstává je zdali měli všichni účastníci této nehody zapnuté bezpečnostní pásy. Myslím, že naše Ostravské policisty v autě jsem zapnuté ještě neviděl.
  Mimochodem včerejší moje kuriozitka. Jdu si koupit cigárka a cestou jsem musel přejít přechod pro chodce. Samozřejmně mě žádný řidič nepustil – to ale chápu. To protože já třeba pouštím jen děti, osoby s kočárky a hezké holky. Tak jsem několik aut teda nechal projet. Když tu náhle k „mojemu“ přechodu přijíždělo auto městské policie (pět osob v autě) a moje rozhodnutí bylo že oni mě přes ten přechod pustí.
  Do dvaceti metrů jejich auto od přechodu jsem začal přecházet. Policisté ale stačili dřív projet než jsem se dostal na druhou stranu. A proto když mě auto s nimi míjelo, roztáhl jsem ruce a zařval na ně „JSTE SLEPÍ“. Policisti zastavili pousek za přechodem i nadále zůstali v autě a jen řidič se mi pokusil z auta odporovat. Tj. taky na mě něco zařval ale od něj to byla slabota. I nadále jsem stál silnici na „zebře“ a drubý můj slogan byl „NA CO TU JSTE? VY NEZNÁTE SVOJE POVINOSTI?CURÁCI?“
  Ti zbylí čtyři blbě v autě na mě čumící se opět nezmohli na nic(jediné slovo). Asi to i zlomilo řidiče, protože se rozjel a odjel s nimi pryč …
  Městská policie – no coment !