Nehoda v metru muž stále žije

Nehoda v metru stála muže obě nohy. Muž, kterého přejelo metro stále žije a čeká na operaci. Zatímco leží, kdo může natáčí si jeho krvavé rány.

Nehoda v metru muž stále žije


Get the Flash Player to see this content.


Nehoda v metru muž stále žije

19 komentářů “Nehoda v metru muž stále žije”

 1. VITACCIT.com

  .. dyť se tak moc zase nestalo, přežil a čeká ho krasný inv. vozík.

 2. $RoSoNeR!$™

  milhauss:No a pak tam na koštěti přílítne Harry Potter s Hermionou,přičarujou mu haxny a jak si říkal,nakonec zase bude skákat přes kaluže:-)

 3. $RoSoNeR!$™

  ZORIN:Jediné co tu padlo,tak bylo že měl štěstí že o něj nepřišel.A když se nějakýmu klukovy líběj péra,to znamená že je uchylák?Jestli se nepletu tak se tomu říká homosexuál,vtomhle případě ale asi Ty vid?!:-)

 4. Ráďa

  zorin: nám ne nikdo to neříkal, ale tobě asi ano, když to píšeš žalude :)

 5. No fuj, takový exhibicionista. Někteří ůchyláci si klidně nechaj převálcovat haksny, aby se mohli ukazovat. Nepochopím.

 6. milhauss

  Rosoner.A pak se v něm bude pitvat malý pitaval z velkého města.

 7. péro mu zůstalo, to je důležitý!

 8. vašnosta

  trochu se odřel a všici dělaj paniku ,hlavně že bimbáska má v cajku

 9. Hustý…ty jeho bývalý packy vypadaly jako z gumy…ALe na to,že měl obě nohy pryč vypadal celkem vklidu,já osobně bych tam buď byla už v kómatu nebo bych hystericky řvala…fujki

 10. $RoSoNeR!$™

  No jo ale ty taky prd vyřešej,takže bude muset naběhnout grupa z Beze Stopy a ta nakonec zjistí že jeto Michael Scofield z Uteku z vezení

 11. milhauss

  jo a doktor House příjde se svou diagnozou.Krminálka New york nic nevyřeší a pak to budou vyšetřovat lidi z odloženejch případu

 12. $RoSoNeR!$™

  milhauss:Přesně a po nich přijde na řadu Plastická chirurgie s.r.o,která mu vylepší trošku xicht a zvětší pohlavý a bude zněj kluk jako buk:-)Všechno zlý je pro něco dobrý ne:-DA abych ještě nezapoměl na Kriminálku New York,která vše vyšetří proč tam sletěl:-)

 13. milhauss

  To je jasný.Naběhne tam tým z Chicago hope,daj ho dohromady a zase bude skákat přes kaluže.

 14. Ráďa

  No tak hlavně, že má piňdíka v pořádku vyčůrat se může.