Nehody online – Křižovatka kde neplatí pravidla

Podívejte se na nehody online. Uvidíte křižovatku v Jižní Korei kde řidiči nedají moc na barevná světla, která řídí provoz. Toto je pouze jediná křižovatka a co všechno se na ní odehraje si v klidu prohlédněte na videu nehody online. Tak tady se mají dispečeři neustále na co dívat. Nehody online si užijte i vy.
Nehody online - Křižovatka kde neplatí pravidla


Nehody online – Křižovatka kde neplatí pravidla

6 komentářů “Nehody online – Křižovatka kde neplatí pravidla”

  1. tatakul

    Ježiš já jsem blbej, já jsem předchozí komentář psal asi trochu opilej :D:D:D Ale žádná reakce kupodivu :D:D Ty semafory tam samozřejmě v některých sestřihách byly…no ale opravdu to na první pohled vypadalo, že to je jedna a tatáž křižovatka, točená z různých úhlů…nesmím moc pít, no

  2. Je to určitě sestříhaných několik videí dohromady v různých časech. Ale asi je tam slovo nehoda ne běžným pořádku. Každej si tam jezdí, jak chce.

  3. tatakul

    To je jak v Kocourkově ………….. Dost by mě zajímalo, s jak velkým časovým odstupem byly jednotlivé snímky pořízeny. Tolik nehod na stejné křižovatce se mi nějak nezdá. Když jsem se zadíval na několika prvních snímcích na pravý horní úsek videa, viděl jsem tam stálezelený živý plot a stromy s listy. Mohlo se to vše odehrát v průběhu tak dvou měsíců, ne za delší dobu, to by bylo znát na měnícím se ročním období a okolním rázu krajiny – žloutnoucí stromy, sníh atd. A to nejdůležitější – chyběly tam semafory ! Pak už se ničemu nedivím… Ta poslední nehoda, jak náklaďák nabral to auto a vlekl přes celou křižovatku ( čas 3:19 až 3:26), byla fakt dost drsná. No, nechtěl bych projíždět Korejským městem ani na kole.

  4. Belmondo

    Berany berany duc, šikmookejch je až moc:-)