Brutální autonehody – fotky 3

Brutální autonehody na fotkách.
Část 3.
nehoda_01.jpg

nehoda_08.jpgnehoda_09.jpgnehoda_10.jpgnehoda_11.jpgnehoda_12.jpgnehoda_13.jpgnehoda_14.jpgnehoda_07.jpgnehoda_06.jpgnehoda_03.jpgnehoda_05.jpgnehoda_02.jpgnehoda_01.jpgnehoda_04.jpg
Autonehody část 1

Autonehody část 2

19 komentářů “Brutální autonehody – fotky 3”

 1. catr01

  musim uznat že tohle je také hnus sám osobně jezdím nakladákem pomalu 10 let a tech pitomců a machru vidám nesčetné množsství!naposledy před dvěma dny když mě předjela mladá slečna a po 10 km bylo auto otočené v potoce na střeše!nepřešila to

 2. Tadeáš

  Sou to klauni,jedu jenom tak jak umim(na co se cejtim),nemachruju,a na místě kde nikoho neohrozuju,takovym blbcum by neměli dát papíry,a nejhorši je že se to odnese ten co za to nemuže a smrt si zaslouží viník pokud hrubě porušil zákony pro bezpečnou jízdu.

 3. Zuzka

  Ten tomáš a Vitacit…ještě žíjí? Nebo sedí v base?….já jen,že uplynul zhruba rok od jejich nablblých komentářů……????

 4. Mirka

  Tomaši a Vitaccite oba dva vratte ridicaky a jezdete MHD. Todle nemuze napsat normalni clovek .Taci borci jako jste vy maj u silnic krizky .Tak doufam ze nez vyzrajete nebudete je tam mit taky.

 5. Mářa

  For: Čaněk Tomáš: Taky záleží na tom, kde chceš aby ostatní jezdili rychle,..možná že máš těžší předjíždění ale chtěla bych vidět jakej budeš borec až ti před auto vběhne dítě nebo třeba jenom pes,….
  a néé všichni maj na ty tvoje „normální“ rychlosti“ dobrý auto,…

 6. martastdi

  Zdravim ta prvni fotka stou scanii je od nas z mesta tentkrat to byl peknej masakr!!!!!!!

 7. VITACCIT

  Čaněk Tomáš plně s tebou souhlasím. Moje rychlost v autě se pohybuje do 250km/h už celkem běžně.

 8. Čaněk Tomáš

  Kravina je jezdit pomalu!!! Když jezdíte pomalu,tak nám normálním borcům ztěžujete předjíždění , protože se vás takhle sejde 5 za sebou a všichni jedete jak posraný okolo stovky, my vás pak musíme předjíždět a to zvyšuje riziko havárie, takže za autonehody můžou ti kdo jezdí pomalu jak posraný , kdyby sme všichni jezdili jako já okolo 160 tak se nemusíme předjíždět a nic by se nestalo!!!

 9. Pospa

  ve spatnou chvili na spatnem miste. Taky jsem mel nehodu v aute i na moto,nepredvidatelne okolnosti. nastesti pri malych rychlostech!!! Presne tak jezdit s rozumem a s prehledem! Motor vzdy bude mit nad vama!

 10. Majkl

  Hm,.Ja se naboural 2krat v kamionu a v osobaku vedle mě umřela kamaradka až se jednou naourate tak změnite nazor ty mlade kreteny bych dolamal za to jak si mysli ze maji v ruce volant tak sou kingove dvakrat sem se narodil znova je to hnus nikomu to nepřeju JEZDĚTE POMALU!!!A ROZUMĚ NEBUDTE MACHRI NIC TIM NEDOKAŽETE!

 11. je to hrozné, vy jste asi nezažili žádnou autonehodu, co? Pak by jste se na to dívali trochu jinýma očima. Já v té chvíli myslel, že umřu.

 12. pedro

  my můžeme jezdit sebeopatrněji, ale když se najde nějakej kretének tak to zpravidla odnesou ti bez sebemenší viny :-(

 13. sylvuška..

  už se mě zabily takhle 2 kámoši..je to fakt hrozný..jezděte opatrně, je to váš život ale nevinně do tohohle hroznýho údolí spadnou i nevinní lidi!!:(..nejezděte opilý!!!to je snad nejhorší co člověk může udělat za volantem..fakt život je jen jeden a neberte ho druhým!!!!!!

 14. Honza

  Lidi jezdí jako hovada a tahle to vipada.
  Tad jsi dělam řidičak a raději budu jezdit pomaleji.

 15. terezo tak se nestyd a napiš kde ty brutální fotky tedy jsou!!!

 16. tereza

  hmm vyděla sem lepší brutálnější