Nejdelší nehty na světě

Neuvěřitelně dlouhé nehty na prstech ruky. Tento chlapík pokořil světový rekord. Nechutné video s nejdelšími nehty na světě.
Nejdelší nehty na světě

Nejdelší nehty na světě

14 komentářů “Nejdelší nehty na světě”

 1. To je opravdu nechutné, a je neuvěřitelné že mají ty nehty takový nezvyklý tvar….(pozn. pro předchozí příspěvky: nechápu jak můžete být tak egoističtí, a takto vysloveně odporně se vyjadřovat, navíc co vám je do toho jaký má kdo nehty? Nebo jestli pracuje? V těhto ohledech ztrácí význam komentování takovýhto příspěvků)

 2. $RoSoNeR!$™

  Umíš tyvole něco jinýho než jenom nadávat ty komediante?Asi se tyhle slova u vás doma běžně používají,že?!…Ani bych se nedivil kdybys byl nějaky adoptovaný dítě s(Iránu),který už v porodnici dostalo do ruky samopal a teď si svoje komplexy vybíjíš na ostatních,ptž evidentně tady každýmu něco zavidíš,např.to že by pracovali …hrozná věda pro tebe viď,tys už musel se samopalem běhat ve válce a neměls tu možnost pracovat:o*chudinko…cejtim stebou …:-(

 3. Pavča

  Má tu ruku nějakou zmutovanou asi, né? Na druhý ruce má nehty normální, jako každej z nás a na druhý takový tlustý, hrubý a takový mu rostou už z nehtového lůžka (je to vidět při detailu) a nebo je to podvod..

 4. fešák

  jak by tady pár kryplů furt makalo ne? jste zmrdi??? si makej sám, když seš tak žhavej, buzno gumová :)))

 5. manny

  hnus to se s tím hrabe v krbu či co…když zhebne bude ještě platit extra příplatek za kremaci…

 6. milhauss

  Ty vole, umlatit.Okamzite.Ten nikdy nemakal a makat nebude.Tak co s nim?

 7. hlavně, že si žádnej nezlomil:-))

 8. VITACCIT

  … ten nikdy rukama nepracoval. Mělo by ho už srazit auto, aby se netrápil.

 9. dellisa

  …magor, celý život se tahat s pytlem plným vlastních nechtů, ještě že si je během natáčení nezačal nervozitou okusovat..