Nejlepší verze písničky Hot N Cold od Katy Perry

Máme tady něco pro milovníky hudby. Nejlepší verze písně Hot N Cold od Katy Perry v podání ruských hudebníků. Nasaďte škrpále hurá do tance…
Nejlepší verze písničky Hot N Cold od Katy Perry

Nejlepší verze písničky Hot N Cold od Katy Perry

Originální videoklip Katy Perry – Hot N Cold (2008)

7 komentářů “Nejlepší verze písničky Hot N Cold od Katy Perry”

 1. Corrado.L

  Masakrrrrrrr

  ješteď ležím od smíchu pod stolem vždy když si vzpomenu na toto video

 2. k.i.l.l.e.r

  ty příspěvky se zobrazujou jak chtěj….

 3. VITACCIT

  Tak těd jsi mě axxo doslova rozbil. No jo, ty prvotní dva komenty co jsem napsal pod tvojí nickem a dellisiným zmizeli a oběvily se s mojím pravým Vitaccit, ale myslím že ze stejným časem. Nevím co k tomu dodat. Už i já věřím jak psal Rosoner že jsi, nebo máš něco společného s redakcí tohoto serveru. Zárověn je toto pro mě likvidační. Takže uznávám že jsi vyhrál a mi nezbývá nic jiného než zde definitivně zkončit. Takže můžeš slavit – toto se nikomu ještě nepovedlo. Pravdou zůstává že ať napíšu cokoli, můžeš to jakkoli upravit a znovu změněné jsem zase vložit. A na toto neznám obranu. Použiju-li svůj nick, ty ho když se ti nelíbí co napíšu zneužiješ a píšeš za mě. A když se ti co o tobě napíšu nelíbí – smažeš to.
  Takže tímto definitivně končím. Sice to říkám nerad, ale možná není špatně že tu jsi. Teda jenom jestli zastavíš psaní za druhá, zajistíš přísun nových videí a jednou zajistíš i registraci.
  Takže přecházím na jiný server. Adios Café Time – můžete slavit – rozbily jste mě …

  … a stejně jste homouši :D

 4. VITACCIT

  Podobá se to Evě a Vaškovi.To je panečku paráda…..

 5. No není to bezva ty videa tady :))))))))))))))))