Nepovedené přistání na krátké dráze

Nepovedené přistání letadla na krátké dráze. Letadlo skončilo ve vodě. Svědek natočil celé přistání ze zajímavého pohledu. Krátká přistávací dráha dělá některým pilotům problémy.
Nepovedené přistání na krátké dráze

Nepovedené přistání na krátké dráze

12 komentářů “Nepovedené přistání na krátké dráze”

 1. tomáš

  nechápu proč přistál až v půce tý dráhy,kdyby to posadil hned z kraje tak by to možná ubrzdil ne?

 2. hoňmamo, nebo onanno, běž do háje s tou agitací

 3. Ty sis splet článek a video kámo ommaho. Tohle není článek o politický straně, ale o nepovedeným přistáním, měl by si přestat s tím chlastem a nekopírovat to všude.

 4. ommaho

  VITACCIT za 1. jak čtu že chceš od každého peníze :-). Tak ty seš jeden z těch co si vydělá tak 15000kč čistého a má výdaje 16000kč měsíčně, tak to řešíš všelijakejma půjčkama a pomalu jdeš ke dnu!!! A to samé chceš od státu!!! Stát má také nějakej příjem a výdaje a nemůže hospodařit se ztrátou, ale to je ekonomika a tu ty nemůžeš pochopit :-D. Za 2. kdes vzal to že jsem na straně ODS??? Za 3. mám 2 děti a ženu na mateřské. Poplatky už chtěl zavéct ten tvůj miláček Rath(10kč), to pro pořádek. Jo také polatek za vzduch řiká se tomu vzdušné zavedli už Komnčové ( je to v rekračních oblastech). To taky nebudeš znát. Znovu zdůrazňuji, že nejsem členem ani zastáncem ODS!!! Každej nadáváte na naše zdravotnictví v jakým je stavu, ale jak máte vyndat peníze to je zle!!! Zajímal ses kolik třeba platí Němec pojištění a následně potom u doktora a za ošetření??? Nabij se informacema jedˇ se taky podívat někam za hranice unie a zjistíš, že se máme jako prasata!!! Jenomže my si budem pořád na něco stěžovat….Za 4. ty vajíčka a kameny je třeba házet na mýtingách KSČ !!!!

  Ps: Nafackuj si za ty Komanče před zrcadlem :-D. Tady je plat tvého idola Paroubka http://www.youtube.com/watch?v=Sta6BgvWvDc&feature=related

  Tvůj ommaho

 5. ta dráha je někde v Řecku stačí vygooglit google earth, googloni!

 6. VITACCIT

  Vzhledem k prvnímu dotyku kol, teda dosednutí letadla na přistávací dráhu a to až daleko za půlkou, mě konec nějak nepřekvapuje …

 7. Taky mi to tak připadá, je blbost přistávat na dráze, která končí ve vodě. Určitě to bylo jenom na modely letadel a oni zkoušeli machrovinky.

 8. $RoSoNeR!$™

  Není spíš ta dráha určená pro modeli letadel na dálkové ovládání ?!:D …

 9. 70mMyW!53

  zod: lol si delas srandu ne? proc asi protoze nemel jinou moznost, pred nim je jen draha a voda na konci..

 10. Ten co seděl v letadlu to trošku neubrzdil, nevím proč brzdil proti vodě. Jinak dobrý video.

 11. 70mMyW!53

  good video, hlavne proto ze se mu to podarilo natocit z takovho pohledu