Nestůjte autobusu v cestě – Nehoda

Podívejte se na zajímavou nehodu autobusu a osobního auta. Řidič osobáku se pořád „cpal“ před autobus a ten to do něj jednoduše „narval“.

Nestůjte autobusu v cestě - Nehoda

Nestůjte autobusu v cestě – Nehoda

10 komentářů “Nestůjte autobusu v cestě – Nehoda”

 1. moreska

  jako tom a jerry ale v tomhle dile vyhral tom hihi

 2. Jinak samozřejmě stránky chválím, jsem zde pravidelným návštěvníkem.. Jen tak dááál..
  Admin: Děkujeme za pochvalu, jinak, co se týče těch individuí.., tak to určitě souhlasíme, každopádně, kdyby jsme se museli denně pozastavovat a reagovat na „hluboké“ myšlenky některých jednotlivců, nedělali by jsme nic jiného, ti, kteří rozum mají, sami ví, že píšou blbosti, takže se jim to říkat nemusí a ti, kteří rozum nemají to nepochopí ani kdyby byli od rána do večera a od večera do ráno biti jako psi..:)

 3. Děkuji za odpověď.. Jinak tento mail vypisuji všude, kde si myslím, že má pravá mailová adresa není podstatná, zabráním tak nechtěným info v mé schránce a tuto formu podpisu „//“ jsem použil proto, abych ztížil urážení mé osoby jistými individui, do kterých sem se záměrně navezl, protože jejich komenty jsou téměř vždy krajně nevkusné.. Čest

 4. ,,proč jsem byl smazán, smím-li se ptát?
  Admin: Některé komentáře se mažou dodatečně, některé hned, za den smažeme hodně komentářů, takže nevíme, co bylo obsahem tvého komentu, každopádně už samotný podpis (resp. nepodpis) a uvedený email, zařazují komentář ke smazání. Uvedením jména, emailu a komentářem bez vulgarizmů a urážek je publikování zaručeno.

 5. lipta

  Ženský bych podříznul hrdlo,spolujezdci bych vykuchal střeva,řidiči autobusu ustřelil palici,aby se vůbec v tomhle videu něco dělo.

 6. Zase pár zbytečně nevyhaslejch životů. Mohl to naprat aspoň z mostu, nebo do protijedoucího. Snad příště.

 7. Anonym

  Tak to si jenom zasloužila já to vždy říkal ženská za volantem auto bez řidiče

 8. Ráďa

  Jůů to je švanda ten řidič osobního auta je veselá kopa, ale přiznám se, že bych raději viděl nehodu autobusu plného lidí, to by bylo to pravé ořechové :-))