Neuvěřitelný motorkář a jeho jízda

Motorkář se vydal na vyhlídkovou jízdu po dálnici. Podívejte se na tu pohodu. Na tu neuvěřitelnou a bezstarostnou jízdu.
Neuvěřitelný motorkář a jeho jízda
Pokračování na Auto | Café Time

10 komentářů “Neuvěřitelný motorkář a jeho jízda”

 1. vlkan1

  Milan:DDD(: ale jinak naprostý souhlas.

 2. Milan

  No jo no, zakomplexovaní jedinci se vyjádřili. Co motorkář to buzna? Srovnejte si nejdřív v hlavě, že ne každý motorkář jezdí na motorce rychle, že ne každá motorka je pro rychlou jízdu stavěná, či stylem určená, že ne každý plechovkář jezdí pomalu a podle pravidel silničního provozu a zase ne každý plechovkář jezdí jako prase a porušuje pravidla silničního provozu. Prostě jsou jedinci co jezdí jako prasata ať už sedí na motorce, nebo v plechovce a jediný rozdíl je ten, že plechovkář váhou svého vozu, či rozměry svého vozu při nehodě pozabíjí o hodně víc lidí, kteří s jeho nehodou neměli vůbec nic společného, jen např. čekali na autobus po udřeném dni v práci. Na silnicích jsme všichni účastníky silničního provozu, všichni ! Jsme si tedy rovni a pokud někdo uráží motorkáře jako celek, kvůli tomu, že uviděl šílenou jízdu jednoho jedince, pak si těmi urážkami pouze potřebuje zvýšit vlastní sebevědomí, které je nějakým komplexem sníženo. Jsem motorkář, ale dodržuji předpisy silničního provozu, jak na motorce, tak v autě. Ovšem denně za volantem vidím jak prasata na motorce, tak prasata v plechovce, takže co? Jsme všichni buzny? Pokud si to někdo vážně myslí, pak by se měl srovnat s tím, že to mezi nohama mu tam narostlo od přírody a že se to houpe ze strany na stranu je normální, že se to může postavit při určité manipulaci atd…, je taky normální. To že u toho někdo myslí na vyšívání, pečení bábovky, či Breda Pita, to už je jeho problém a mezi lidi by radši ani chodit neměl, natož tu psát, že někdo jiný je buzna, když on sám s tím problémem musí žít !

 3. NiRvAnA

  petr… ale no no no,všichni víme že jte homosexuálové,mastny lulinky máte

 4. Nazdar plechovkářský zmrdi skoro pořád ti sami neandrtálci. Sorry stepi 111,myškin. Zase se trápíte nad tím, že někdo umí to co vy ne, co.Vy chudáci. Hoňte si nad mrtvolkama.UBOŽÁCI.

 5. vašnosta

  to je buzerant určitě volal do špitálu ať nachystaj led, že budou k mání orgány

 6. Ráďa

  Je to homouš jako všichni motorkáři to je bez debat, že by si volal pohřební službu?