Oběti autonehody a jejich poslední slova

Oběti autonehody a jejich poslední slova. Video není ze zábavného pořadu Nemyslíš Zaplatíš. Toto video je reálné a není vhodné pro slabší žaludky.

Oběti autonehody a jejich poslední slova


[flashvideo filename=http://media.theync.com/videos/6865-speaking-to-dead-and-dying-females-killed-in.flv /]

Oběti autonehody a jejich poslední slova
Nemyslíš ~ Zaplatíš – Šokující video pro řidiče

29 komentářů “Oběti autonehody a jejich poslední slova”

 1. Alena

  CO to má k sakru být???Kdyby to bylo opravdu skutečný, napadá mě hned několik otázek..Kdo byli ty idio.. co to natáčeli?Proč nezavolali sanitku?Poslední co by mě napadlo v takový chvíli by bylo začít natáčet a hejbat se zraněnýma-je mi z toho nablití ať už je to pravda nebo fikce-je to ubohost!

 2. hany

  Ráďa a VITACCIT jsou dva zakompexovaní kreténi, kteří nemají úctu k lidské důstojnosti a nejspíš ani k životu. Nechtěně svými komentáři ukazují, jací jsou uchyláci.

 3. lilius

  filipson- jsi ještě dítě a nevíš co přeješ,jinač se měj

 4. filipson

  Vitaccit a ráďa: ste ubohý myslíte že ste vtipný? cítíte se jako velký kluci co? Hele je mi jen 16 a je mi z vas dvou na blití….Ano určitě namítnete že tu nemam co dělat že? No nic přeji vám oboum brzkou smrt aspoň stokrát bolestivější než byla ta jejich.. x)

 5. racochejl

  mate debilni kecy kdyby byl kazdej jako vy myslim tim konkretne Radu a vitacita tak by narot vymrel ste normalni hovada az se to stane vam a nikdo vam nepomuze tak to poznate vy ubozaci az budete mit rodinu tak to poznate co to je pomoct nekomu zatim mate vylizany MOZKY

 6. Via.God

  zod, no jo dalsi ubozak co se musi vetrit radovi a vitaccitovi ..

 7. petr: ty máš tak velký IQ až nechápeš co píšeš :D

 8. vitacit apod. : jste parta debilů když se takhle dokážete bavit.
  je vydět vaše iq…

 9. aonspeed

  beztak to byl nejaky pasak co vezl devky na vejlet :D

 10. Aston martin

  Kluci?? a co popcorn???:-))))))))))))))))))

 11. VITACCIT

  Souhlas z Ráďou. Kdyby dotyčným pomohl, dočkal by se max. slova děkuji. A záznam nehody prodaný televizi do zpráv i z tolika mrtvými – zlatý důl. Udělal bych to samé. Jeji věc že se nabourali. Jejich problém.

 12. Ráďa

  Pavla: už zase tady chytračíš. To, že jsi zažila umírání, tím bych se být tebou moc nechlubil. Páč jsi toho dotyčného určitě zabila ty, těma svýma blbýma kecama.:) A já bych taky natáčel víš, abychom se pak mohli na co koukat a baštit přitom brambůrky a pít colu. A stejně by už to nešlo jak už si napsala, tak co by jim pomáhal.

 13. manny

  podle mě by přežili všichni ale tihle akce schopní pomocníci jím svou hrou vše co se hýbe otáčet pomohly na onen svět…

 14. kakabus

  Jak jsou někde emoce, jde to do hajzlu

 15. Pavla

  To jsou kecy, fakt že jo. Mě je těch lidí líto. A nejvíc mě je líto, že bych jim nedokázala pomoct. Už jsem jednou zažila umírání člověka a tohle bych nedala. Já bych to zvládla, když bych věděla, že je nějaká šance na přežití, ale pokud se holka dusí krví a má rozmačkaný hrdlo, jak pomoct. To nejde! Kde byla sanitka do háje. Od toho jsou snad odborníci, ne? A toho co to natáčel bych zavřela, místo aby pomáhal tak točí jako kdyby to byla nějaká blbá televizní šou. Buď má pomoct a nebo nemá otravovat a zavazet

 16. Já si myslím,že to je opravdu nějaká drsnější verze:nemyslíš-zaplatíš,všichni mají kompletní těla,dokonce žádný zlomeniny,jsou jen zakrvácený,že by po takový ráně někde něco neodpadlo???

 17. Ráďa

  :D HEH, to musel být, ale hodně divokej marmeládovej večírek, se koukám, že jim ta marmeláda teče i skrz uši.

 18. dellisa

  …no nic, no coment, odmlčím se, ráno jedu za hranice naše, jedu lyžovat, asi se stavím za aonspeedem…takže auf Wiedersehen…

 19. Papa Smurf

  Né Riso oni jsou ještě mezi náma.
  Jinak moc moc moc moc moc moc smutné video

 20. Papa Smurf

  Nachn náchny e nachn nach nachny
  Jsi až po uši v řiti

 21. možná seděli i na korbě a auto se s nima koulelo. jinak ten s tou kamerou je dobrý morbid, místo aby chrčícímu chlápkovi vytáhl zapadlý jazyk, tak ho točí jak idiot. běs. jinak kdo viděl pohled umírajícího, který prosí o pomoc jen tím pohledem, tak ví oč tu běží.

 22. jirka

  Zdás e že nebyli připoutaní jinak by to tak špatně nedopadlo. Ani to auto neni moc pomuchlany na to kolik jich tam zůstalo. Jsou auta na tom hůr a lidi jsou připoutaní a zvládnou to. Podle mě řídil ten mrtvej chlap auto plný holek tak se předváděl.