Opilec a odpadkový koš

Opilec a odpadkový koš v Londýně. Opilec nezvládl chcát do koše na odpadky zavrávoral a upadl na chodník. Kameraman byl pohotový a natočil upracovaného dělníka jak nezvládá sám sebe.
Opilec a odpadkový koš

Opilec a odpadkový koš

3 komentářů “Opilec a odpadkový koš”

 1. VITACCIT

  To se mi stát nemůže. Nejedu-li zrovna autem, stačí nastoupit do druhého vozu tramvaje a ochotní cestující mě pustí sednout. Nestane se li to hned, stačí se vyzvracet z okna (jak se to krásně z venku na okně rozleze), nebo se rovnou vyzvracet v tramvaji na zem a i plná tramvaj lidí se na další zastávce min. z půlky vyprázdní. A já si vítězně sednu.
  Jen bych chtěl vidět to prase co to potom po mě uklízí …

 2. $RoSoNeR!$™

  …V televizi se rozhodli, že natočí film o lidech co žijí v horách. Vydali se tedy do hor a našli tam baču. Požádali ho tedy, aby jim popsal, jak vypadá jeden jeho obyčejný den. „Tož, ráno vstanu. Vypiju flašu. Nasnídám se. Vypiju další flašu. Vyženu ovce na pastvu. Tam vypiju tak tri flaše.“ Vtom ho režisér zastaví: „Podívejte, takhle by to nešlo. To my do ty televize nemůžeme dát, že vy takhle pořád chlastáte. Víte co!? Radši místo toho říkejte, že čtete.“ „Tož dobře“, na to bača. „Tož ráno vstanu. Přečtu si knihu. Nasnídám se. Přečtu si další knihu. Vyženu ovce na pastvu. Tam přečtu tak tři knihy. Pak jdu domů. Navečeřím se. Přečtu si další knihu. No a pak jdu ke kámošu, ten má tiskárnu a tisknem knihy až do rána.“

 3. **KiTinka**

  TaK TeN Ma MoC AsI To TroSiNku PrEhNal S VoOdeCkou:-D..