Opilý Němec na hudebním festivalu

Opilý Němec na hudebním festivalu. Tento mladík už ví že jako Němec neměl nikdy usnout vedle party Holanďanů. Podívejte se jak skončil.
Opilý Němec na hudebním festivalu

Opilý Němec na hudebním festivalu

7 komentářů “Opilý Němec na hudebním festivalu”

 1. Krutovládca

  Čo by ste čakali od partie ožratých sfetovaných polointeligentov?
  Všetko sú to prázdne hlavy ktoré by som najradšej poskákal veď v nich aj tak nič nieje.

 2. kiTinka

  Jezisi kriste za vas to ete bavi komentovat:DDDD

 3. ommaho

  # Srp 26th, 2009 at 11.32

  VITACCIT za 1. jak čtu že chceš od každého peníze :-). Tak ty seš jeden z těch co si vydělá tak 15000kč čistého a má výdaje 16000kč měsíčně, tak to řešíš všelijakejma půjčkama a pomalu jdeš ke dnu!!! A to samé chceš od státu!!! Stát má také nějakej příjem a výdaje a nemůže hospodařit se ztrátou, ale to je ekonomika a tu ty nemůžeš pochopit :-D. Za 2. kdes vzal to že jsem na straně ODS??? Za 3. mám 2 děti a ženu na mateřské. Poplatky už chtěl zavéct ten tvůj miláček Rath(10kč), to pro pořádek. Jo také polatek za vzduch řiká se tomu vzdušné zavedli už Komnčové ( je to v rekračních oblastech). To taky nebudeš znát. Znovu zdůrazňuji, že nejsem členem ani zastáncem ODS!!! Každej nadáváte na naše zdravotnictví v jakým je stavu, ale jak máte vyndat peníze to je zle!!! Zajímal ses kolik třeba platí Němec pojištění a následně potom u doktora a za ošetření??? Nabij se informacema jedˇ se taky podívat někam za hranice unie a zjistíš, že se máme jako prasata!!! Jenomže my si budem pořád na něco stěžovat….Za 4. ty vajíčka a kameny je třeba házet na mýtingách KSČ !!!!

  Ps: Nafackuj si za ty Komanče před zrcadlem :-D. Tady je plat tvého idola Paroubka http://www.youtube.com/watch?v=Sta6BgvWvDc&feature=related

  Tvůj ommaho
  # 29 VITACCIT Srp 26th, 2009 at 21.35

  … nepřesvěčil jsi mě. Volím Čssd.

 4. he, u nás by dopadl ještě hůř:-))) měl štěstí na dobrosrdečné holanďany

 5. $RoSoNeR!$™

  No jo no Ty němčouři, pořád mají tendenci mít tu pravici vztyčenou …

 6. Haha, tak ten byl jako dělo, čekal jsem ještě, že se na něj někdo vymočí.