Paintball – Brutální hra není pro másla

Paintball – tato brutální hra není pro másla. Paintball vás přivede do světa kruté války. Adrenalin vám stoupá s počtem mrtvých spolubojovníků padajících bezvládně k zemi. Tento boj musíte přežít, říkáte si. Když už máte dostatečně vysokou hladinu adrenalinu, odvážíte se poslat pár nepřátel na povinnou pauzu do bufetu na párek. Ihned co se odvážně vystrčíte však končíte v prachu zapomnění i vy. Paintball je občas hra taky pro takzvané ostrostřelce, nemilosrdně zasahující soupeře z dálky. Podívejte se na celou akci na tomto videu. Paintball video.

Paintball - Brutální hra není pro másla


Get the Flash Player to see this content.


Paintball – Brutální hra není pro másla
Paintball Jackass – Paintball na odhalené tělo.

9 komentářů “Paintball – Brutální hra není pro másla”

 1. m.batoMaFie

  jak se daty tak dívám ,chodí sem a píšou na tyhle stránky samí mentalové co neví vo co gou ,nebo psychouši co se tu parádně vyživaj.je mi svás na blití fuj …s úctou m.batomafie:-)

 2. Dr.Sined

  To čo tu dávate za debilné komentáre ? hlavne ten predo mnou !

 3. vašnosta

  to je bezva hra ja ji taky hraju když chodím pytlačit srnčí a nejlepší je když ji uřežu hlavu u samého krku a zvíře pak chroptí a z tlamy ji teče krev:D

 4. Josef

  Ahoj ty pí**čo, opravdu ale opravdu deusku nejsem ale opravdu nejsem tvůj kamarád, jestli chceš mít nejakého kamaráda tak řekni Ráďovy on ti ho určitě i vykouří, aspoň už ho nebudeš muset strkat do té svojí nafukovací staré. A do mého povolání jsi se taky netrefil ty prajzáku hloupej.

 5. Ahoj kamaráde Josefe, ty Pepane blbej. Už dlouho jsem od tebe nic nečetl. Jsem si myslel, že seš mrtvej. Ach ne, ten zával, o kterém jsem četl to bylo vlastně na Ukrajině. Tak zdar teplej horníku.

 6. Josef

  jj, jen jestli opravdu jenom nestříkáš z té hasičské hadice. A jestli říkáš té svojí nafukovací figurině stará tak už by ses měl jít asi taky léčit.

 7. Ta hudba, ta mě prostě dostává. Mám jí už spoustu a pouštíme si ji se starou při sexu. Pak stříkám jak hasičská hadice.