Pankáči bitky – Wrestling chvat a je po boji

Pankáč dostal nakládačku, po pár wrestlingových chvatech se odpotácel pryč…

Pankáči bitky - Wrestling chvat a je po bojiPankáči bitky – Wrestling chvat a je po boji

12 komentářů “Pankáči bitky – Wrestling chvat a je po boji”

 1. Pankače kop do hlavičky ,šup tečka na nos prostě pankače a antufu nemusím je to banda sraču a bordelařu mam radči rád v poho lidi tekno hip hop atd.

 2. _satyr

  mě se líbí že to nebyl žádnej kkot, když na konci viděl že má dost tak ho nechal v klidu odejít

 3. andria

  Kazdy sa im chce podobat? Myslim, ze doba, kdy jsme se chteli na nekoho podobat uz je davno za nama, pokud ti neni 17 let. Tak nevim, ale ja bych si takovy ciro na hlavu nedala. By me muselo mrdat. A vubec, tohle je skupina lidi, kterou ja nikdy nepochopim. BTW. Tohle ma byt wrestling?? Tak to jsem docela sklamana… Myslela jsem, ze to neni jen prevalovani pytlu. Krom toho, prijde mi to dost holcici. Nejakej teplej punkac se snazi toho druhyho trefit a to vsechno marne, protoze s tema chapadlama jsi tezko utre i prdel.

 4. Ráďa

  Hele ŠUSTKU píše se to CZECHTEK ty chytráku.Ty seš zasranej nácek už jsem na to přišel.Já hulím trávu jezdím na párty ale nikoho neseru.Tak nechápu proč je jako normální abych dostal do držky ty kozomrde rozprcaný

 5. pankáči, anarchisti, smažky, prostě celý CzechTech neumí nic a dát někomu takovému do držky je prostě povinnost a sranda.

 6. jirka

  s takovou vyhulenou troskou by zametl kazdej.