Pedofilie a třináctiletá holčička na internetu

Pedofilie jako chorobná láska k dětem. Na připravenou policejní hru doplatil i jeden ze samotných policistů. Když se přihlásil na chat a začal si povídat s třináctiletou dívkou netušil, že se žene do záhuby. Ve skutečnosti totiž ona třináctiletá holčička s lízátkem u pusy byla nasazená osmnáctiletá holka řídící se policejním scénářem. Scénář probíhal klasicky dle pořekadla „Když ptáčka lapají pěkně mu zpívají“. Pedofil po krátkém rozhovoru vydal na cestu dlouhou pět hodin se svojí pedofilní představou jak si užije. Pro policejní tým byla bezpečnost proto, když dívka zjistila, že pedofil nosí u sebe neustále zbraň, tak ho před vstupem do domu instruovala nech se sám „prošacuje“ a dokáže, že nemá u sebe zbraň. To, co ho čekalo u jeho sladké třináctileté holčičky, nečekal ani ve snu. Pedofilie mu pořádně znepříjemnila jeho život. Pedofilie byla tentokrát odhalená…

Pedofilie a třináctiletá holčička na internetu

Video bylo odstraněné.
Pedofilie a třináctiletá holčička na internetu

18 komentářů “Pedofilie a třináctiletá holčička na internetu”

 1. To z toho naděláte?!
  Když má holka 36kg a vejde se jí malíček do nosu- tak je schopná sexu! A od přírody jsou takové, kterým „svědění“ nedá pokoj dřív než ve 13.! To bývalo od pradávna, je a BUDE! Naše, tzv „pravidla morálky“ lidstvem vymyšlená, je něco jiného, než pravidla přírody! A když holka dá dobrovolně, sama a ráda?- To chcete trestat? Klidně zalže, že je jí 16! Teď mluvte!
  Nebo si myslíte, že nepatříme k přírodě? Na někoho to přijde dřív, na někoho nikdy!
  Takže se zákony se jděte vycpat! Má spolužačka pravidelně souložila od 13 let a to je nějakých 50let zpět.!.
  Brzděte své emoce!(zvláště vy, co hrozíte zabitím!) jen aby se vám v rodině ještě dřív něco podobného nepřihodilo!

 2. jirka

  Za kecání s třináctiletou hokou by neměl být nikdo postihovaný. Místo toho, aby policie hledala prznitele malých holek, řeší normální vztahy mezi vyspělou čtrnáctkou a podobně vyspělým šestnáctiletým klukem. Kdyby radši hledali Aničku a nevykecali pravděpodobnému pachateli všechny informace, nebál bych se pustit děti do parku.

 3. Anonymka

  Ty seš evidentně magor. Pedofil není úchyl. Pedofil je člověk, kterej má rád děti- jako třeba já děti nesnáším. Takže fakt nevím, za co ho sebrali. Navíc si ho ona pozvala a žádný návrh k sexu tam nebyl.

 4. vlkan1

  Škoda, že tu skrytou policejní kameru nemůžou dát do Vatikánu, Premonstrátních klášterů a spol.

 5. pavel

  Ad Hela:
  Tady myslím nejde o to, zda je příjemná představa znásilnění, či nikoli. Tady jde o definici pedofila. U dnešních třináctiletých bych hovořil spíše o efebofilii, ne?
  Já se ve třinácti uměl slušně prát, chodil jsem na judo i karate, věděl jsem dávno, že s cizíma lidma nikam nepůjdu a nenechám si věšet bulíky na nos.
  Dalším zádrhelem je, že jsem měl spolužačky (13 let) z nichž jedna vypadala na 10 a druhá na 18 (jak výškou, tak proporcemi).
  Nemám rád hon na čarodějnice, a dnes vidím hon na pedofiy. Jen je smutné, že slovo pedofil dnes vnímáme jako označení sexuálního agresora, jenž si nedokáže pomoct a po nocích masturbuje u netu a přes den znásilňuje děti.
  Kolik pedofilů bez těchto tendencí je mezi učiteli? Pedofil, tedy ne pedofilní agresor, je člověk milijící děti a tudíž jim nechce ubližovat.

  P.S.: Já osobně jsem ženatý, jsem na starší ženy a děti nechci.

  howk.

 6. MARTIN

  ZAVŘÍT JE AŽ S ČERNAJ KDYBY MI NĚKDO ŠÁHL NA DCERU TAK HO POPRAVÍM NA VEŘEJNOSTI!!!

 7. TAK NEVIM……JE TO TIM, ZE JSTE JEN „CHLAPI“, NEBO JSTE MENTALNE NE ZCELA DOSTATECNE VYVINUTI, NEBO JSTE JEN BANDA IGNORANTU??????????

  „….o pedofilii se mluví pod 12 let věku dítěte, to je doba kdy ještě nemá vyvinuté druhotné pohlavní znaky jako ochlupení a prsa…“?????????????????????

  http://cs.wikipedia.org/wiki/Parafilie

  TAKZE KDYBY VAS NEKDO VE VEKU 13TI LET, KDY VAM JESTE TEKLO MLIKO PO BRADE, A POTREBOVALI JSTE MAMINKU, ABY VAM UVARILA, VYPRALA A POSTARALA SE O TO, ABY JSTE BYLI CISTI A V PORADKU…….KDYBY VAS TENKRAT PO CESTE ZE SKOLY SBALIL POSTARSI CHLAP DO AUTA……ODVEZ VAS NEKAM, KDE VAS K ENCEMU PRIPOUTA, NEBO VAS „JEN“ POD VYHRUZKAMI A PSYCHICKYM NATLAKEM JEDNODUSE POVAL NA ZEM A DO VASEHO MALINKATYHO ZADKU VAM NARVAL SVYHO ZTOPORENYHO PTAKA, TAK BY VLASTNE BYLO VSECHNO V NEJLEPSIM PORADKU, JESTLI TOMU DOBRE ROZUMIM…..TAKHLE ASPON VASE KOMENTARE PUSOBI…. MUZE JEDEN Z VAS……MOUDRYCH……TEDY ZA TUHLE VASI SKUPINU POVSTAT A VYSVETLIT MI VAS NAHLED?

  DIKY…..HEZKEJ DEN!!!

 8. mickehu

  Hah pokud se nepletu tak o pedofilii se mluví pod 12 let věku dítěte, to je doba kdy ještě nemá vyvinuté druhotné pohlavní znaky jako ochlupení a prsa. Takže 13 let to už je jen nějaké mravní ohrožení mládeže…

 9. Eduard Nud

  Tak jsem se podíval na video! To snad ani není možný! Jak takhle můžou filmovat skryté kamery, aniž by si toho kdo všiml? Tak mi to chvílemi připadá jak v nahrávacím studiu! Tady je alespoň vidět, jak je to s těmi pedofily doopravdy. Kahánek. Jakub. Jděte se vycpat. No řekněte, kde byste vzali tolik blbců, to studentům daj kilo a režisér to řídí!

 10. Eduard Nud

  Před chvilkou jsem na Youtube viděl naturism. A víte co vám řeknu? Že mi celá slavná pedofilie může být ukradená. Když už tak děti, mimo jiné, ale pedofily nesnáším. A co se týče té třináctileté spasitelky, je to pořád stejné: policie nesklamala, média nesklama, internet nesklamal. Maucta.

 11. lili alen

  prej s lízátkem u pusy=DDDto já měla ve 13 u pusy retko

 12. lili alen

  prej 13 letá holčička….já vám dám HOLČIČKA žádná holčička ale slečna…máte štěstí že mě už není 13 =)

 13. jayk

  No nejel tam asi jen tak.asi si chtelodskocit na malou:-)

 14. Míra

  Jestli v tom ta nána pitomá bude pokračovat,tak budou mít za chvíli plný věznice.

 15. jirka

  za co ho vlastne sebrali?ze si s ni psal?ani zadny navrh k sexu tam nebyl.