Pes 2008 – Týrání zvířat

Pes 2008, tak by se dala označit nastávající kauza s dalším utýraným psem. Spíše zabitím. Brutální video zachytává mladíky jak na psa vylijí neznámou hořlavinu. Přivázaného psa poté zapálí a dívají se jak se ubohé zvíře svíjí bolestí něž umře. Pes 2008, o tomto ohavném činu již byla informována policie, která tento brutální čin vyšetřuje. Upozorňujeme, že video je opravdu drastické. Pes 2008 další kauza ohavného týrání zvířat.
Upozornění: Video není vhodné pro děti a mládež!
Pes 2008 - upálení psa

[flashvideo filename=http://m3ds459lk.loveme.cz/kjdfs56564gf356dg4fdpo554i2jgsdfl/7podi56dgf456f4sdg654dsf165po14/black-cafe-cz-upaleny-pes.flv /]

Pes 2008 – Brutální video
Na toto video nás upozornil uživatel Viktor

189 komentářů “Pes 2008 – Týrání zvířat”

 1. Lukas

  Ahoj nevíte náhodou zda tyto zkurvené cikány nebo co to bylo už policajti našly? A ty co upálili to malé bílé štěnátko?

  Pro ty zmrdy co to udělaly – si myslíte jak jste frajeři, co?
  Nedej bože abych na vás narazil, protože to co bych já s Vámi udělal by bylo neskutečné peklo, zkurvenci hnusný.
  Připravil bych vám muka, abyste poznali co to je někoho tahle utrápit k smrti.

 2. Radim

  Tak jak naložit s debilem, co něco podobného udělá?? Řekl bych -STEJNĚ!!! Nejsem rasista, ale stačí potrestat takového člověka pokutou, jak je v tomto státě obvyklé? NE !!! Takže…………………..polít a zapálit
  Stejně jsou to lidé s komplexem, neumí se vyrovnat sami se sebou, používat mozek či co to vlastně v hlavě mají, tak nepatří do lidské společnosti. Zavřít a zničit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Odpověď pro Dr. Mayh3m.Nech se v pekle x krát upálit a třeba nějaký z videí mít plnou stopáž bude.Ty (Mengele)!

 4. Tak hodnýmu až hloupě věrnýmu stvoření jako je pes,dokáže ublížit jen grázl nejtěžšího kalibru.Je tisíckrát hezčí když jdu po náročném dni spát a vím,že se ke mě přitulí,protože máme vzájemnou důvěru.Je to velice smutné,že jsou mezi lidmi takové zrůdy.Nevím co se jim v životě stalo,ale zasloužili by si něco 100krát horšího!

 5. vašnosta

  čokl do tlakače na guláš a cigani do plynu

 6. Michal

  to jsou postižení hajzlové jsou to debilní cigáni udělal bych jím to samý viděl jsem i jedno video že kočku zaživa upálí v kleci a někde malé štěnátko

 7. Chce se mě brečet,ty lidi co to udelali si zaslouži trest smrti

 8. Michal

  někde jsem četl že tento případ řesila policie video pochází z Ameriky ten pes uhořel a zemřel dál nevím

 9. anonym

  az te najdu tak z tebe vyrvu streva a nakrmim je holubum. lidi ktery se chteji na toto video podivat tak to nedelejte !!!!!!!!!!!! je to MASAKR !!!!!!!!!!!!
  chudak pes…:-( :-( :- :-( :-( :-( :-( pamatuj si ze kdyz te najdu tak vemu motorovou pilu a rozriznu ti chcicht ty svine. ani nwm jak te mam vislovit ty cikame jeden zasranaj.opravdu…….!!!!!!!!!!??

 10. Dr. Mayh3m

  Zajímalo by mě, co použili za hořlavinu. Při použití klasického benzínu se oběť většinou udusí spalinami a nedostatkem kyslíku, ale tady jde dobře vidět, že pes hoří relativně pomalu. Škoda, že video nemá plnou stopáž, takhle nelze poznat, jestli pes zemřel na následky popálenin.

 11. Se zase rusáci předvedli. To je fakt hrozný. Střílet je zmrdy. Omlouvám se za mojí vulgaritu, ale jinak to nejde. To mi prostě rozum nebere. Bych je taky upálil.

 12. Irča

  to je ta nejhorší smrt,pro tak krásné zvíře,proklínám tyto (jestli se to dá nazvat) lidi,at umírají ve velkých křečích a pěkně pomalu…..