Pitva člověka na videu – Jen pro silné žaludky

Pitva člověka na videu – skutečně brutální záběry z pitevního stolu. Nejezte, nepijte anebo se vůbec nekoukejte. Pitva ženy je jen pro silné žaludky. Nám stačilo prvních pár vteřin a zbytek už vidět raději nemusíme. Zkuste si bobříka „Silného žaludku“ s pitvou člověka na videu.
Upozornění – Slabé nátury nekoukat !!!

Pitva člověka na videu - Jen pro silné žaludkyPitva člověka na videu – Jen pro silné žaludky

>>Druhá část videa Pitva člověka zde <<

60 komentářů “Pitva člověka na videu – Jen pro silné žaludky”

 1. Studentka

  Tyhle stránky jsme otevřeli jen pro studijní účely. Myslím, že ani kvůli ničemu jinýmu to nebylo natočeno. Pro mě je to zajímavé, vědět, jak vypadá člověk uvnitř, na tomhle nevidím nic nechutného, když se jedná o zdravotní pitvu.Jen tak pro zajímavost jsme se koukli na jiný videa, a ty jsou už fakt to, čemu říkáte nechutné a brutální.Nepochopim, kde se v lidech ten hnus bere!!Toto neberem!

 2. Mirek

  poznamka pro vsechny, kteri tady mluvi o humusu apod… jestli vam to vadi, chodte na jine servery. to,co je videt na tomto videu, je zcela standartni a velmi profesionalne provedena zdravotni pitva. a mate ji jeste s komentarem…

 3. likan

  dobry kseft to muze byt.neco bych urcite prodal,a kazdopadne bych ochutnal.je to fakt dobre maso,a kazdy chutna jinak,podle zivotospravy.uz jsem kostoval,a chci jeste.

 4. peter

  dost slabe ocakaval som cosi lepsie mozno som narocnejsi

 5. esetvir

  Vy jste ale banda debili -jak si muzete delat srandu z pitvy cloveka vy dementi????!!!!!co kdyby jste an to stole lezeli vy??hm??to uz by jste se moc nesmali co a nebo kdyby rezali takhle vasi manzelku vy kreteni!!Misto aby jste se necemu priucili tak si budete delat prdel z takto dulezitych veci vy hovada

 6. rebel

  Nepatřím mezi „drsoně“ , ale nechci být zároveň i cynikem, ale když se na pitvu dívám, nic to se mnou nedělá, prostě to beru jako vkusný vzdělávací materiál, spíše mi tu vadí videa z dopravních nehod, na to musí mít fakt člověk žaludek nebo musí otupět ( nezávidím dopravákům, záchranářům) , ale život je i tomto. V případě této pitvy mě „pobavilo“ jak patologové u ženy našli silikony…. silikony jsou věčné.

 7. Nonuš

  akože obdivujem tych ludi … ze na take veci maju zaludok ….

 8. Kikinka

  Jááj, to je slabý, ale brambory s masem a čaj co sem u toho spořádala byl dobííí. Zaživa by to bylo zajímavější. No ale aspoň vím co budu dělat až pudu pracovat. YAMMÍ!!

 9. Lukin

  No jako práci bych to určitě nedělal,,,pripada mi to jako zneuctěni tela,ale z druhe stranky je to pro dobré učely nás všech, je velka škoda ze nam na zdravce zrusily patologii,

 10. janča

  Za 14dní jdu na live pitvu,takže jsem se musela psychicky připravit.takhle je to v poho,chci se vidět tam..