Pohřbil kotě zaživa – Šokující video

Naprostý debil pohřbil toto kotě zaživa. Vykopal jámu a po chvilce tam kotě vložil a následně zahrnul hlínou. Kotě pohřbil zaživa. Naprosto nepochopitelný čin. Video je drastické nejen pro milovníky koček.
Upozornění: Video není vhodné pro děti a mládež!

Pohřbil kotě zaživa - Šokující video


Get the Flash Player to see this content.


Pohřbil kotě zaživa – Šokující video
Týrání zvířat videa:
Týrání zvířat – Brutálně zabili kočku
Pes 2008 – Týrání zvířat
Utopil kočku a nahrál si to na video – Týrání zvířat

92 komentářů “Pohřbil kotě zaživa – Šokující video”

 1. aonspeed

  me zaujal ten nazev “ video je drasticke nejen pro mil. kocek“

 2. VITACCIT

  Jak jí tam hodil . NO COMENT… prostě výborný. Dávám pět hvězdiček !!! :D

 3. Jan Kalda

  Reaguji na Hafinku: Jsi bezcitná zrůda víš o tom? Píšeš o tom jak jsi vraždila koťátka mlácením o beton a ještě se tomu směješ. By mě zajímalo jak by bylo tobě kdyby s tebou někdo takhle zacházel.

 4. Jan Kalda

  Odpovídám na otázku k zamyšlení Adama „Co bude pro nás větší zločin pohřbít kotě zaživa nebo zabít člověka“

  Pro mě jednoznačně to pohřbení kotětě zaživa je daleko větší zločin než zabít člověka. Stejně by však uvažoval i v případě kdyby to kotě i člověk byl zabit stejným způsobem a víš proč?

  Protože zvířata mají pro mě daleko větší cenu než lidé. Mezi lidmi je plno bezcitných zrůd co budou stále obhajovat týrání a zabíjení zvířat a také pouze člověk je jedinou škodnou na planete zemi nebýt lidí bylo by to moc krásně :)

 5. Lenka Svobodová

  Hele , tohle už není vůbec normální . yby se člověk takhle choval ke zvířatům , je to čůrák a mělo by se to co nejdříve toto videa předat k policii .

 6. sopticek

  Ze neukaze ten svuj vymrdanej ksich bez mozku a radsi sam at zaleze pod zem ubozak

 7. mercelicek

  nwm nwm me ta kocka uz prisla mrtva

 8. ja bych tomu čurakovi rozkopal hubu a hned bi měl pohřbivat zviřatka chudaci kočičky jim to muselo bolet

 9. VERONIKA

  Do prdele proč se tito zmrdi nemůžou střílet na potkání?Hned bych to udělala!!

 10. $RoSoNeR!$™

  Jara Cimrman – A komu to vnucuješ? – nanic jsem se Tě neptal Ty trdlo… Mohu si zde psát cokoliv a komukoliv, a jen admin rozhodne, zda-li to tu ponechá, nebo ne… Nechápeš? – tvůj problém! A nesuď mě podle sebe – děkuji :).

 11. $RoSoNeR!$-Ty tady každeho skoro krituzuješ,ale sam budeš taky pekny kecalek pochybuji,že maš syna:D:DA když každemu pořad v nucuješ,že je panic nebude to treba taky naky mindraček co se týče tebe?:D¨Jak koukam tak nemaš,asi cely den nic jineho na praci než vymyšlet jak tady nekoho urazit neboli po případě poučit,,:D

 12. $RoSoNeR!$™

  hafinka – Jasně, takže až bude např. tvá babička na smrtelné posteli, s vidinou toho, že brzy umře… proč ji nezakopat za živa na (zahradě?), viď? (Ale vím, kočka = věc), ale princip zůstává stejný. Vždyť přeci, umře tak jako tak… Jinak opravdu, máš se čím chlubit… :)!

 13. Krutovládca

  Super, toto video my vždy zdvihne náladu a ego.

 14. hafinka

  jeezisi vy nadelate.. vzdyt to kote by tak i tak chciplo ste si nevsimly v jakem je stavu..to my jsme kotata zabijely jinak hihi hnedkom co se narodily tak jsme je svazaly do igelitky a hazely snima o beton dokud vsechm nepopraskal vaz vetsinou to vychazelo na tri hody.. podle poctu kotat

 15. vlkan1

  A kdo z Vás byl naposled v ,,v číně´´? Víte, kolik koček jste tam zhltli? Né? A ještě, krom VITACCITA i zaplatili? ( někde jsem tady četl, že neplatí v MHD, protože je zadarmo, což ovšem revizoři nechápou, no,věřím tomu, jsou i tací, sám jsem takového podivína také potkal ). Takže: ,, řekni mi co jíš, povím Ti, jaký jsi člověk´´:D!

 16. Krutovládca

  75 Mata… A čo iné by som vypúšťať? X-D
  No tak holka, uvoľni sa a dobre sa zasmej.

 17. Krutovladca….Normálne hanba za takého Slováka ako si ty…..Drž hubu keď nevieš vypustiť niečo inteligentnejšie……..

Zapojte se do diskuze.