Policajti z předměstí brutálně zatkli malého kluka

Texaští policajti z předměstí to nemají věru jednoduché. Sice zadrželi malého kluka jak se na americké policajti patří. Pak ji nezbývalo nic jiného než volat o posily. Na scénu přicházely mámy výtržníků a začínalo jít do tuhého. Policajti s předměstí neznají slitování. Slovenští policisté to taky neměli jednoduché jak jsme viděli v jiném videu.
Policajti z předměstí zatkli brutálně malého kulka


Policajti z předměstí zatkli brutálně malého kluka

10 komentářů “Policajti z předměstí brutálně zatkli malého kluka”

 1. cigan

  vy chrapouni rasisticky taky na vas dojde jen se nebojte!!!!

 2. aligation

  Vašnosta by potřeboval aby ho ty černý pořádně vyklátily s těmi velkými černými pendreky co maj mezi nohama,a pak si může pořádně vybělit savem a vápnem zadek-protože zněj bude paní Vašnostová.

 3. vicrovny

  ty si byl taky vybelenej savem ?vašnosta“zmrd

 4. Policajti v USA jsou nedotknutelní. Zmláti Tě, zastřelí Tě, můžeš si za to sám. Sáhneš na ně, nedej Bože ublížiš mu, tak zažiješ pelko. A tak to má být!

 5. vašnosta

  nasadit kukluxčepky a vybělit savem ,posipat vápnem

 6. Dva policajti na rozzuřenej gang černochů, to je docela odvaha.

 7. vlkan1

  Vypadá to, že je to stejný jako u nás. Nepřispůsobiví občané se nám budou tak dlouho přispůsobovat, až se jim nakonec přispůsobíme.

 8. Ištván

  Na černoušky se musí velmi opatrně,před léty jak tam policie léčila pendreky jednoho roztomilého,mírumilovného černouška,tak ostatní černoušci za to vyrabovali celou čtvrť a dokopali každého bělocha na kterého narazili,až se jednou přemnoží i u nás,tak si na cikány ani nevzpomeneme.

 9. VITACCIT

  … to co mu stříknul do ksichtu v 11 sekundě byl Biolit L? Proti mouchám a obtížnému hmyzu ??? :D