Policejní brutalita, kterou někdo kryje

Policejní brutalita se nikdy nestala. Pokud si jenom zatelefonujete můžete přijít k úrazu a ještě vás odvezou do policejní cely. Přesně tak dopadl třiadvacetiletý mladík, který nic nedělal jen telefonoval na nesprávném místě před barem. Policajt k němu přišel uhodil ho a následně dobil jako psa když mu nasazoval želízka. Operátor, který ovládal bezpečnostní kameru a celou akci pozoroval otočil oko kamery mimo dění aby nebyl záznam o policejní brutalitě. Jak by asi dopadl cikán kdyby padl do rukou těmto policajtům a ne dobrákům ze Slovenska viz video ( Zatýkání cikána – Slovenská policie v akci)
Policejní brutalita, kterou někdo kryje


Policejní brutalita, kterou někdo kryje

4 komentáře “Policejní brutalita, kterou někdo kryje”

 1. je to rozdil u nas a v usa tam nemuzes cekat co na tebe clovek vytahne a podle toho jsou tam policaAJTI vice aktivni

 2. charon

  Nič sa tam poriadne take nestalo . No ak už niekoho ide obvinovať tak si zistite veci poriadne a do detailu . Toto je zakrok v USA a ne na Slovensku. Stači pozrieť na uniformi policajta , na ich auto a v neposlednom rade aj na semafor na ľavej strane.

 3. betonova.dzungle

  Policejní brutalita? Je vše tak jednoduché? Mám otázky: Svědci ukazují policistovi muže s telefonem, policista přistupuje k telefonistovi a něco mu říká, proč hned nezaútočil? Že by to byl spolupachatel, dealer drog, obchodoval s lidmi, se zbraněmi, zbavuje se kořisti, přivolává nějakou organizovanou tlupu, organizuje útěk. V podstatě máme jen záznam obrazu, chtělo by to zvuk. Proč praštit blbečka, co si stěžuje? Stačí vymazat tel. hovor. Jo a že by boxer sundal policistu v Americe! Do minuty, možná i dřív je tam dalších deset a třeba i se psem. Policejní taktika funguje i na silnější. Pointa. V Americe když policajt něco řekne, udělej to a stěžuj si až potom, jinak využije toho, co má v pravomocích, násilí.Tam se jako tady nepřemlouvá, prosím nechte toho! Bohužel si myslím, že takto tvrdě se bude muset brzy postupovat i u nás, jinak nebudeme moci vytáhnout paty z domu a šílení střelci nás budou zabíjet po desítkách.

 4. Tomáš

  asi si do telefonu stěžoval na zákrok, tak se o něj postarali…
  Když se do něčeho takovýho pouštím tak musím vědět že na to mám a ne tam pak stát jak trubka a nechat si nafackovat a ještě sebou hodit na zem. Sou to policajti s výcvikem ale fyzičkou 80ti letýho dědka takže každej průměrnej boxer co se o sebe trochu „stará“ by ho poslal dolů dřív než by kolega stihnul zvednout hlavu…

Zapojte se do diskuze.