Policejní brutalita nebo jen klasický postup

Muž, kterého zadržela policie, si stěžoval, že ho policajti při zatčení pořádně dokopali. Video z incidentu však vyvrací jeho tvrzení. Dostal málo, když byl schopen stěžovat si.
Policejní brutalita nebo jen klasický postup

Policejní brutalita nebo jen klasický postup

9 komentářů “Policejní brutalita nebo jen klasický postup”

 1. jirka

  ani se branit nemuze jestli ste si nevsimli tak maji zbrane a jeden byl pripraven to vytahnout tak nemel sanci nic udelat policie jsou to sami svine .

 2. VITACCIT

  Myslím že se bránil když ho ošahávali. Proto ho mlátili :(

 3. Skeleton

  Se nedivimmmm z tý Ameriky nikdy nic dorýho nepřišlo a to jim ti naši patolízalové skáčou lomenáky do prdele i s jejich radarem!

 4. dellisa

  …no jo, opět ubohé video s policajtama….taková většina na jednoho chudáka řidiče…jeden by si tak nedovolil, proto musí policajti chodit ve skupinách…srágory….

 5. největší hajzl je ten malý vitaccit, všimněte si, jak je vychcaný, jak pořád šahá na pistoli, aby byl akční. Potom v hospodě bude vyprávět jak pašíka zmydlil, jak ho chtěl odvalit, dokonce kolegové ho odstrkují, proč asi. Bacha na takové lidi (vitaccit), to jsou karieristi, jedinému poldovi, kterému bych já věřil, je ten, co mu šlape po xichtu. To je polda a člověk o kterého se můžete opřít v celém životě.

 6. Mr.Wc

  Odmala blbeček každej ho jen mlátil,vzpomíná jak byl furt sám,to pomyšlení že by jim to vrátil…uáá POLICAJT

 7. Momon

  Vypadalo to, jako když ten policista nad tím chlápkem onanuje bez držení bimbase