Policejní brutalita

Policejní brutalita v Egyptě. Video je z místní policejní stanice. Policajt brutálně bije lidi do zad a do hlavy.


5 komentářů “Policejní brutalita”

 1. jirka

  ja bych mu ukazal co je to loket toto bych si nenechal libyt 1 brutalita s druhou fakt kkt. ti policisti pak se divi ze lidi jsou agresivni kdys toto policie dela oni sami patri za katr kkt.

 2. Jahoda

  a již se na netu píšou komentáře po etnických čistkách a násilné redukci Evropských muslimů.
  Tak k tomu jenom jedno..
  Pokud zde v Evropě zavládne anarchie a občanská válka a občanské čistky,tak to si rounou potom u té zdi každý může představit i malé děti-protože přesně to se bude také dít a není to žádná fantasmagorie.
  Proto jsem toho názoru,že podobné komentáře je třeba zastavit,dokud je čas.
  Od dělání pořádku je zde policie a armáda a ne nějací blázni z ulice,kteří verbují svá ideatoria a přemýšlejí o tom,jak budou střílet na malé caparty s kalachem a pod.
  At se jdou udat.
  Jsem proti válce-ale ne proti válce s terorismem-

 3. Jahoda

  a co videa kde se řežou hlavy?To není brutální katastrofa?
  Jistě,že je to nečistá hra z strany těch policajtů,ale nevěřím tomu,že v tom Egyptě jen tak pro srandu seberou náhodné chodce na ulici a pak je rovnají do latě někde na policii .
  Egyptané nejsou žádní barbaři a neandrtálové,to bych se spíše přikláněl k názoru ,že se jedná o náboženské radikály,nebo přímo o teroristy z fuj kejda.
  A pokud to jsou oni,třeba je pak přejde nálada na mučení,vraždění a řezání hlav.
  A nejhorší ze všeho je ,že tehle dobytek nám do Evropy tahají naše svinské evropské multikultury,takže jestli bude zde v Evropě někdy doufám v vzdálené budoucnosti občanská válka,můžem jim za to poděkovat!

 4. dasiky

  no to je katastrofa bože muj ……… nazdar