Policisté kradli pivo – Všechno je možné!

Policisté kradli pivo po nehodě kamionu. Vyšetřovali nehodu a přitom si nakradli tolik, kolik se jim vešlo do služebního auta! Ti, kteří mají pomáhat a chránit, kašlou na zákony a drze loupí!
Policisty, kteří přijeli k nehodě na pražskou Jižní spojku, usvědčil záznam televize Prima. Několik bas piv je tak přijde pořádně draho! Policisté kradli pivo video.

Policisté kradli pivo - Všechno je možné!


V pátek 19. 6. dostal na frekventované Jižní spojce smyk kamion s pivem. Basy se zlatavým mokem se vysypaly na silnici. V tu ránu si začali ‚přilepšovat‘ zaměstnanci asistenční služby. Když měli auto plné piva, pomáhali policii! Policista otevřel kufr služební oktávky a muži z ‚asistenčky‘ mu tam ochotně nosili basy. „A hups, táto, je to doma,“ smáli se při tom.


Policisté kradli pivo – Všechno je možné!

10 komentářů “Policisté kradli pivo – Všechno je možné!”

 1. naprosto souhlasím s FROSTEM, PITOMCI to jsou !!!

 2. Chocholoušek

  VITACCIT aspoň viem, odkiaľ berieš svoje dementné primitívne komentáre, úchylné a sadistické komentáre. Prepil si si mozog.

 3. Frost

  Pitomci!Začít rozkrádat na jedný z nejrušnějších silnic v Praglu,za dne,která je navíc zablokovaná-muže udělat jen pitomec nebo totální nenažranec!!Zvlášt když má mobil-foták,kameru…už vlastně každej!Už je dělá inspekce a jsou v hajzlu,kvuli pár pivsonum přijdou o platy,výsluhu,odchodný a navíc jako bonus ještě tutově flastr za zneužití pravomoci veřejného činitele:-))Tak a do dna pánové PITOMCI:-)))

 4. VITACCIT

  Policisté kradli pivo … :DDDDD
  Kdysi dávno (před 10 – 11.lety) jsem viděl obdobnou situaci. Policisté měli nedaleko od místa kde jsme se „slízali“(my, asi deset lidí) služebnu. V tu dobu měli Octávie (výjezdovka) a jednoho dne „nafasovali“ nová rezervní kola na jejich služební automobily.
  Dotyčnému policistovi nebylo blbé, dojet v podvečer k jeho autu a ačkoli jsme stály do dvaceti metrů od místa kde zastavil – my mysleli že opět k vůli nám, tak vystoupil ze služebního auta, otevřel kufr svého auta, otevřel kufr svého služebního auta a rezervní kola přehodil. A mu zřejmně nevadilo že jej pozorovala větší (my) skupina lidí.
  Pak jen zamknul kufr svojeho auta, nasedl do služebního a spokojeně odjel – Pomáhat a chránit, asi … :D
  … tak to vypadalo z našeho pohledu, ale třeba to měl z vedením domluvené a že to kolo jednoduše ukradl to připadalo jen nám – kdo ví …

 5. arlac

  u nas na slovensku mame takych situacii pruznych iba ciganov.

 6. Martin

  To asi len pomáhali rýchlo odpratať všetko z cesty,ja neverím že by kradli:)

 7. VENDA

  POMÁHAJÍ A CHRÁNÍ CO KDYBY SE NĚKDO OPIL A DĚLAL NEPLECHU.

 8. Haha, to je sranda. Ale neměli by to dělat.