Popálenina po šesti dnech

Odstraňovaní odumřelé tkáně po šesti dnech od popálení. Muž utrpěl popáleniny druhého stupně.
Popálenina po šesti dnech

Popálenina po šesti dnech

12 komentářů “Popálenina po šesti dnech”

 1. JIKKA

  manny: když myslíš, já to zažil na vlastní kůži, takže vím, o čem mluvím. Ta desinfekce je určitě ostřejší než feferonka.

 2. manny

  JIKKA:pěkně kecáš…nebolelo to možná první okamžik nebot‘ ses z toho posrals,ale chtěl bych vidět jak ti to nějakej docent-praktik maže feferonkou…snad jen že nemáš žádný nervy ale to by si ani nevěděl že hoříš…takže kecáš a na hrdinu si hraj na tom nafukovacím člunu někde na splavě…

 3. VITACCIT.com

  Dobře, každý třetí den bych mu potřel feferonkou i oči. To ať se mu ruka dobře hojí. :)

 4. JIKKA

  Tu feferonku by necítil, já jsem měl něco podobné – vylil se mi na ruku hořící olej (cca 450°C), a strhávali mi to podobně. Je to totiž už tak spálené, že nic necítíte. Stříkali mi to desinfekcí hned ten den na „živé“ a druhej a další taky, a nic jsem necítil. Vážně… Už je to 3 roky, a v celku se mi to zahojilo, ale jizva je teda pěkná… Nejhorší bylo strhávání té „protilepivé“ mřížky. Tu na to dají, aby se nepřilepil obvaz. Každej den asi od 3tího se měnila. snad až další 3tí den se objevila krev, jinak to vypadalo jak steak. Potom ještě svědění při hojení, kdy se nemůžete toho ani dotknout, aby se tam nedostala infekce… Plastiku jsem si ale na to nenechal dělat. Všude říkám, že se mi to stalo, jak jsem zachraňoval tonoucí z hořící lodi….

 5. VITACCIT.com

  Na konec bych mu to potřel feferonkou.Ať se mu to lépe hojí.

 6. Deus

  Zbavit se té předkožky by bylo rychlejší uříznutím pazoury.

 7. Ráďa

  Já bych toho zjeba popálil znovu, chtěl bych vidět jak vypadá popálenina třetího stupně.

Zapojte se do diskuze.